• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı Gençlik Merkezi çalışanları günlük 150 siperlik maske üretiyor

Sandıklı Gençlik Merkezi çalışanları günlük 150 siperlik maske üretiyor

Sandıklı Gençlik Merkezi çalışanları ürettikleri maskeleri başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına veriyor. Çalışanlar tarafından maske ve eldiven takılarak sosyal mesafe kuralları çerçevesinde günlük üretilen yaklaşık 150 siperlik maske Sandıklı Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocakları sonrası ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına hediye edilecek. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Sandıklı Gençlik Merkezi Müdürü […]

Sandıklı Gençlik Merkezi çalışanları ürettikleri maskeleri başta sağlık çalışanları olmak üzere kamu kurum ve kuruluşlarına veriyor.
Çalışanlar tarafından maske ve eldiven takılarak sosyal mesafe kuralları çerçevesinde günlük üretilen yaklaşık 150 siperlik maske Sandıklı Devlet Hastanesi ve Sağlık Ocakları sonrası ilçede bulunan kamu kurum ve kuruluşlarına hediye edilecek.
Çalışmalar hakkında bilgiler veren Sandıklı Gençlik Merkezi Müdürü Abdulkerim Varlık, sağlık çalışanlarına bir nebze katkıda bulunmak adına çalışmalara başladıklarını belirtti.
Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından malzemelerin gönderildiğini belirten Varlık, “Arkadaşlarımız ile beraber günlük yaklaşık 100 – 150 tane siperlikli maske üretiyoruz. İlk etapta sağlık çalışanlarına dağıttık. Yeni ürünleri de Sandıklı Kaymakamlığı vefa grubundaki personellere ve aile sağlığı merkezlerine dağıtacağız. Maskeler 3 etapta elden geçiyor. Personel olarak biz sosyal mesafemizi koruyarak ve gerekli tedbirleri alarak üretimlerimizi yapıyoruz” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM