• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Ali Özkaya kendisi gelemedi!!! İbrahim Yurdunuseven’i gönderdi…

Ali Özkaya kendisi gelemedi!!! İbrahim Yurdunuseven’i gönderdi…

Dün akşam Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Sandıklı’ya geldi.. Ak Parti seçim bürosunun önünde kürsüye çıktı… 13 dakika konuştu. Ak Parti’nin koskoca vekili, aday belirleme sürecinde yapışan manipülasyonlardan kendini temize çekmeye çalıştı!.. “Anketlerle oynayan şerefsizdir” dedi!.. “Aday belirleme komisyonunun başında Efkan Ala vardı. Son bir anket daha yapalım dedi. Efkan bey” dedi.. Onca yaşanan hengâmeyi bir kelimeye […]

Dün akşam Milletvekili İbrahim Yurdunuseven Sandıklı’ya geldi..
Ak Parti seçim bürosunun önünde kürsüye çıktı…
13 dakika konuştu. Ak Parti’nin koskoca vekili, aday belirleme sürecinde yapışan manipülasyonlardan kendini temize çekmeye çalıştı!..
“Anketlerle oynayan şerefsizdir” dedi!..
“Aday belirleme komisyonunun başında Efkan Ala vardı. Son bir anket daha yapalım dedi. Efkan bey” dedi..
Onca yaşanan hengâmeyi bir kelimeye sığdırdı..
Mesela şunu demedi!!!
“Efkan bey, biz vekiller ve il başkan vekili İbrahim Eroğlu’nu ilk önce tek tek görüş bildirmek için aldı. İl başkan vekili ve Hasan Arslan, Mustafa Çöl’ün devam etmesi yönünde görüş bildirirken, ben ve Ali Özkaya devam etmemesi yönünde görüş bildirdik”..
“Tekli görüşmelerin sonunda üç vekil ve il başkan vekili birlikte çağrıldık. Efkan bey, Mustafa Çöl’ün devam edeceğini bize tevdi etti. Ali bey ve ben karşı çıktık. Hengâmenin sonunda Efkan bey, ‘tamam son bir anket daha yapalım’ dedi..”
İki kişinin bildiği sır değil İbrahim bey, hele dört kişinin bildiğini sen düşün sır kalır mı?..
Bize gelen bilgiler bu yönde..
Aday açıklanmadan bir gün evvel o son anket yapıldı. Anket o güne kadar yapılanların aksine canlı anketti. Bir anket tam 4 dakika sürdü!..
Ankette Adnan Öztaş ismi “belediye başkan vekili Adnan Öztaş’ı belediye başkanı olarak görmek istiyor musunuz?” diye soruldu!..
1- Ankette neden böyle bir makam belirtme ihtiyacı duyuldu?..
2- Hali hazırda Adnan Öztaş başkan vekilimiydi?..
3- Bir adayı öne çıkarmak için 10 yıl önce başkan izine çıktığında üç beş günlük belediye başkan vekilliği yaptı diye, başkan vekili olarak tanıtmak ne kadar şerefli bir davranış?..
4- Bu anket 23 bin seçmeni olan Sandıklı’da kaç kişi ile yapıldı?..
5- Bu anket kimin telefon rehberi üzerinden yapıldı?..
6- Sen bu ankette kaç kişinin arandığını Adnan Öztaş’ın başkan vekili olarak ankette yer aldığını ve Efkan beyin ‘anketler Mustafa Çöl’ü gösteriyor’ dediğinde ‘Efendim Mustafa Çöl başkanlık makamında olduğu için diğer adaylar makamın altında kalıyor anketlerde” denilerek başkan vekilliği sıfatının ankete sokulduğunu bilmiyorsan, sayın vekilim, ne işin var bu polemikte?…
Sen git, Ali Özkaya gelsin!..
20 yıllık iktidar 6 yıllık vekillikte kürsüde 13 dakika kalıp eserlerden yapılacak projelerden değil de hala Mustafa Çöl’ün üstünden siyaset yapıyorsanız, seçim kaybetmenin paniğindendir!..
Mustafa Çöl bu seçimi almış demektir ki etliye, sütlüye karışmayan İbrahim vekilim kükrediniz!..
Varsa Sandıklı’ya vekil olarak kazandırdığın bir eser onu anlat dinleyelim sayın vekilim!..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM