• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN 14 MART TIP BAYRAMI MESAJI

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında; “Bugün, değerli sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarını takdir ettiğimiz “14 Mart Tıp Bayramı” nı kutlamanın mutluluğu içerisindeyim. Sağlık, hayatımızın en kıymetli değerlerinden biridir. Toplumumuzun sağlığı için gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın, doktorlarımızın, hemşirelerimizin, sağlık personelimizin […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle bir mesaj yayınladı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında; “Bugün, değerli sağlık çalışanlarımızın özverili çalışmalarını takdir ettiğimiz “14 Mart Tıp Bayramı” nı kutlamanın mutluluğu içerisindeyim.

Sağlık, hayatımızın en kıymetli değerlerinden biridir. Toplumumuzun sağlığı için gece gündüz demeden çalışan tüm sağlık çalışanlarımızın, doktorlarımızın, hemşirelerimizin, sağlık personelimizin ve sağlık sektöründe yer alan herkesin fedakârca emek verdiğini görmekten büyük bir gurur duyuyorum.

Bugün Sağlık alanındaki ilerlemeler, bilimin ışığında her geçen gün daha da büyük başarılarla ilerliyor. Ancak, sağlığın değerini ve önemini daha iyi anlamak, toplum olarak sorumluluklarımızı yerine getirmek de bir o kadar önemlidir. Özellikle Pandemiyle mücadelede sergiledikleri kahramanca çaba ve kararlılık, takdire şayan bir örnektir.

Bu vesileyle, Sandıklı halkının sağlık ve mutluluk dolu bir yaşam sürmesi için çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyor, 14 Mart Tıp Bayramınızı en içten dileklerimle kutlayarak, tüm sağlık çalışanlarına sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM