• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’ÜN RAMAZAN AYI İFTAR BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’ÜN RAMAZAN AYI İFTAR BULUŞMALARI DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün yaklaşık 9 yıldır geleneksel hale getirdiği Ramazan Ayı mahalle buluşmaları kapsamında; Hisar Mahallesi, Kevser Mahallesi ve Çay Mahallesindeki hemşehrilerimizin evlerine konuk olarak, mübarek Ramazan ayında kendilerini yalnız bırakmıyorlar. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yapılan yemek organizasyonunda, Başkan Dr. Mustafa Çöl kendileriyle iftar yaparak, istişarelerde bulunuyor. Belediye Başkanı Dr. […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün yaklaşık 9 yıldır geleneksel hale getirdiği Ramazan Ayı mahalle buluşmaları kapsamında; Hisar Mahallesi, Kevser Mahallesi ve Çay Mahallesindeki hemşehrilerimizin evlerine konuk olarak, mübarek Ramazan ayında kendilerini yalnız bırakmıyorlar.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yapılan yemek organizasyonunda, Başkan Dr. Mustafa Çöl kendileriyle iftar yaparak, istişarelerde bulunuyor.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Hisar Mahallesi, Kevser Mahallesi ve Çay Mahallesinde bulunan hemşehrilerimiz ile buluşarak mübarek Ramazan ayında kendileriyle iftar açıp, dilek, temenni ve isteklerini dinleyip anında çözülmesi noktasında talimatlarını verdiler.

Mahalle iftarları kapsamında bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.

“Ramazan Ayı, birlik ve beraberlik duygularımızın en yoğun yaşandığı zamanlardan biridir. Bu nedenle mahalle buluşmalarımızı her yıl büyük bir heyecanla gerçekleştiriyoruz. Vatandaşlarımızın yanında olmak, onların taleplerini dinlemek ve sorunlarına çözüm üretmek bizim için son derece önemlidir.

Bu vesileyle kendileriyle Ramazan ayında yaklaşık 9 yıldır buluşuyor, birlikte iftar yaparak, bu manevi atmosferden birlikte faydalanıyoruz. Ben bu vesileyle bütün vatandaşlarımıza hayırlı Ramazanlar dileklerimi iletiyorum.” İfadelerine yer verdi.

Mahalle buluşmaları kapsamında diğer mahalle sakinlerimizin evlerine de konuk olacak olan Başkan Dr. Mustafa Çöl’e, hemşehrilerimiz duydukları memnuniyeti ifade ederek, her zaman kendilerinin yanlarında oldukları için teşekkür ederek hayır dualarında bulundular.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM