• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Başarı

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden Büyük Başarı

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ve Avrupa Birliği tarafından hibelendirilen İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Erasmus + Akreditasyon projesi kapsamında 18-23 Mart tarihlerinde Hırvatistan’ın Brac adasında düzenlenen “Uluslararası Aşçılık Yarışmaları’nda” başarı sağlayan Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yarışmada 3 Altın, 6 Gümüş, 7 Bronz madalya kazandı. Ayrıca 22 farklı ülkeden ekiplerin yarıştığı […]

Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen ve Avrupa Birliği tarafından hibelendirilen İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ait Erasmus + Akreditasyon projesi kapsamında 18-23 Mart tarihlerinde Hırvatistan’ın Brac adasında düzenlenen “Uluslararası Aşçılık Yarışmaları’nda” başarı sağlayan Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, yarışmada 3 Altın, 6 Gümüş, 7 Bronz madalya kazandı.

Ayrıca 22 farklı ülkeden ekiplerin yarıştığı “Genç Şefler Kategorisinde” de en iyi lise seçilerek kupa ile ödüllendirildi.

Afyonkarahisar Emir Murat Özdilek Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 2023-2024 Eğitim-Öğretim yılı içerisinde Romanya, Fethiye ve Hırvatistan’da toplam 8 Altın, 14 Gümüş ve 8 Bronz madalyanın sahibi oldu.

Öğrencileri tebrik eden Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, “Eğitimin her alanında elde ettikleri başarılarla bizlere haklı bir gurur yaşatan tüm öğrenci, öğretmen ve idarecilerimizi tebrik ediyor, bu güzel başarıların artarak sürmesini temenni ediyorum” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM