• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
TÜRK TELEKOM FEN LİSESİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

TÜRK TELEKOM FEN LİSESİNDEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinden oluşan heyet, Müdürü Recep Çetin, Müdür Yardımcısı Engin Karagöl refakatinde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler. Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerini makamında misafir eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Filistin Gazze’de yaşanan insanlık suçunu anlatan “PARMAĞINI ŞIKLAT” adlı film çekerek, kısa film dalında ödül alan Türk Telekom Fen […]

Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerinden oluşan heyet, Müdürü Recep Çetin, Müdür Yardımcısı Engin Karagöl refakatinde Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ettiler.

Sandıklı Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerini makamında misafir eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Filistin Gazze’de yaşanan insanlık suçunu anlatan “PARMAĞINI ŞIKLAT” adlı film çekerek, kısa film dalında ödül alan Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerini ve öğretmenlerini kutlayarak, kendilerine hediye takdim ettiler.

Tamamen kendi bütçe ve olanakları ile böylesine güzel ve anlamlı bir kısa film çektikleri için Türk Telekom Fen Lisesi Öğrenci, Öğretmen ve idarecilerine teşekkür eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, Filistinde yapılan soykırımı anlatan en güzel kısa film olduğunu belirterek kendileriyle bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Türk Telekom Fen Lisesi Müdürü Recep Çetin, Müdür Yardımcısı Engin Karagöl ve öğrenci kardeşlerimiz, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e takdim ettikleri hediyeleri için teşekkür ederek, desteklerinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Türk Telekom Fen Lisesi öğrencilerimizin çektikleri kısa filmi Youtube platformunda izlemek için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM