• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ DEVAM EDİYOR

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, yaşlı, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlara yönelik özel hizmetler devam ediyor. İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza verilen Berber ve Kuaför hizmetimiz şimdi de Yaşlı Destek Sistemi (YADES) çerçevesinde, Yunus Emre Mahallemizde bulunan […]

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda Sandıklı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projeleri kapsamında, yaşlı, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlara yönelik özel hizmetler devam ediyor.

İlçemizde yaşayan ihtiyaç sahibi, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza verilen Berber ve Kuaför hizmetimiz şimdi de Yaşlı Destek Sistemi (YADES) çerçevesinde, Yunus Emre Mahallemizde bulunan Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağı’nda bu hizmet başlamış durumda. Bu kapsamda, ihtiyaç sahibi ve engelli vatandaşlarımıza yönelik berber ve kuaför hizmetleri sunularak, onların günlük yaşamlarına katkıda bulunuluyor.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Toplumumuzun her kesimine dokunarak, ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak en önemli görevlerimizden biridir. Yaşlı Destek Sistemi (YADES) çerçevesinde açtığımız Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağımızda, ihtiyacı olan vatandaşlarımız berber ve kuaför hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanabilecekler. Bu hizmetle onların yaşam kalitesini artırmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Çınaraltı Alzheimer Gündüz Yaşam Konağı’nda sunulan bu hizmetin yanı sıra, ilçemiz genelindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlar için de benzer desteklerin devam ettiği belirtildi. Sandıklı Belediyesi, sosyal sorumluluk projeleriyle toplumda daha güçlü bir dayanışma kültürü oluşturmayı hedeflerken, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimizi unutmuyoruz.

    

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM