• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL, TAZİYE VE GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, hemşehrilerimize olan duyarlılığını bir kez daha göstererek, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl, vatandaşlarımızın zor zamanlarında yanlarında olmayı sürdürerek, taziye evlerini ziyaret edip başsağlığı dileklerini iletiyor ve sağlık sorunlarıyla karşılaşan halkımıza geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Hemşehrilerimiz tarafından olumlu bir […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, hemşehrilerimize olan duyarlılığını bir kez daha göstererek, her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği taziye ve geçmiş olsun ziyaretlerine devam ediyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl, vatandaşlarımızın zor zamanlarında yanlarında olmayı sürdürerek, taziye evlerini ziyaret edip başsağlığı dileklerini iletiyor ve sağlık sorunlarıyla karşılaşan halkımıza geçmiş olsun dileklerini iletiyor.

Hemşehrilerimiz tarafından olumlu bir geri dönüş alan bu ziyaretler, Sandıklımızın sosyal dayanışma ve birlik duygusunu güçlendirmeye yönelik bir adım olarak değerlendiriliyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl, toplumun her kesimine eşit mesafede durarak, ilçemizin sosyal dokusunu güçlendirmeye yönelik çabalarını sürdürüyor.

Ziyaretler sırasında aile bireyleri ile yakından ilgilenen Başkan Dr. Mustafa Çöl, kendilerinin dilek, istek ve taleplerini burada dinleyip, anında talimatlarını vererek, konuların çözüm sürecini yakından takip ediyor.

Vatandaşlarımız bu anlamlı ziyaretler için Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’e duydukları memnuniyeti ifade ederek, kendilerine bolca hayır duasında bulunuyorlar.

   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM