• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GÜNLÜK SICAK YEMEK PROJEMİZ 9 YILDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

GÜNLÜK SICAK YEMEK PROJEMİZ 9 YILDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından başlatılan proje kapsamında, 9 yıldır ihtiyaç sahibi, engelli, bakıma muhtaç ve yaşlı hemşehrilerimize 3 çeşit sıcak yemek kapılarına kadar ulaştırılıyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün sevk ve idaresinde yapılan günlük sıcak yemek projesi vatandaşlarımızın kapılarına kadar götürülerek, kendilerine istek, dilek ve ihtiyaçları soruluyor. Yaklaşık 300 ailemizin yararlandığı günlük […]

GÜNLÜK SICAK YEMEK PROJEMİZ 9 YILDIR ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl tarafından başlatılan proje kapsamında, 9 yıldır ihtiyaç sahibi, engelli, bakıma muhtaç ve yaşlı hemşehrilerimize 3 çeşit sıcak yemek kapılarına kadar ulaştırılıyor.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzün sevk ve idaresinde yapılan günlük sıcak yemek projesi vatandaşlarımızın kapılarına kadar götürülerek, kendilerine istek, dilek ve ihtiyaçları soruluyor. Yaklaşık 300 ailemizin yararlandığı günlük sıcak yemek projemiz ile hemşehrilerimize destek olmak en büyük amacımız.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya gayret ediyoruz. Bu projeyle, ihtiyaç sahibi hemşehrilerimize destek olmayı ve onların yaşam kalitelerini artırmayı hedefliyoruz. Günlük sıcak yemeklerle birlikte sağladığımız sosyal iletişim ve dayanışma da bu projenin önemli bir parçasıdır.” İfadelerine yer verdi.

    

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM