• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı Belediyesi borç yapılandırması başladı

Sandıklı Belediyesi borç yapılandırması başladı

Sandıklı Belediyesine borcu olan vatandaşlarımıza kolay sağlamanması açısından borçlarını yapılandırarak, taksitler halinde ödemelerine olanak sağlayacak 7256 sayılı kanun yürürlüğe girdi. Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren kanun sayesinde belediyemize borcu olan vatandaşlarımız, 31/12/2020 tarihine kadar Sandıklı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğümüze yada E-Belediye hizmetimizden başvuru yaparak bu hizmetten faydalanabilirler. Belediyemize Emlak, ÇTV, Su, Vergi Borcu, İlan reklam […]

Sandıklı Belediyesine borcu olan vatandaşlarımıza kolay sağlamanması açısından borçlarını yapılandırarak, taksitler halinde ödemelerine olanak sağlayacak 7256 sayılı kanun yürürlüğe girdi.
Resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren kanun sayesinde belediyemize borcu olan vatandaşlarımız, 31/12/2020 tarihine kadar Sandıklı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğümüze yada E-Belediye hizmetimizden başvuru yaparak bu hizmetten faydalanabilirler.
Belediyemize Emlak, ÇTV, Su, Vergi Borcu, İlan reklam ücreti gibi benzeri borcu olan mükalleflerimiz Mali Hizmetler Müdürlüğümüze bizzat başvuru yaparak yada https://ebelediye.sandikli.bel.tr/webportal/ linkinden yapılandırma yapabilirler.
Görüntünün olası içeriği: şunu diyen bir yazı 'DUYURU 7256 sayılı kanun kapsamında, belediyemize olan tüm Borçlarınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. SON GÜN 31/12/2020 Başvuru Mali Hizmetler Müdürlüğü 444 4446003 60 f sandiklibelediyesi sandiklibelediyesi sandiklibld 05302776474 64 277 162'

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM