• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Köylere Hizmet Götürme Birliği toplantısı yapıldı

Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis Toplantısı Kaymakam Eflatun Can TORTOP Başkanlığında Yapıldı. Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan meclis toplantısı, Eflatun Can TORTOP’un başkanlığında İl Genel Meclis üyeleri İbrahim KAYNAK, Ahmet Mahmut SAYLIK, Mevlüt ÖZAYDIN Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Halil ARSLAN ve köy muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleşti. Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP, […]

Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Meclis Toplantısı Kaymakam Eflatun Can TORTOP Başkanlığında Yapıldı.
Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan meclis toplantısı, Eflatun Can TORTOP’un başkanlığında İl Genel Meclis üyeleri İbrahim KAYNAK, Ahmet Mahmut SAYLIK, Mevlüt ÖZAYDIN Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Halil ARSLAN ve köy muhtarlarımızın katılımıyla gerçekleşti.
Toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP, devletimiz tarafından aktarılan ödenekleri verimli bir şekilde kullanarak köylerimize hizmet olarak götürmeyi hedeflediklerini söyledi.
Kaymakamımız Eflatun Can TORTOP konuşmasının devamında köy muhtarlarımızdan Koronavirüs tedbirlerine uyulmasını, özellikle köylerimizde gerçekleştirilen misafirlik ve taziye gibi insanlarımızın yoğun olarak bulunduğu, bir araya geldiği ortamlarda alınan tedbirlere uyulmasını ve vatandaşlarımızın bu konuyla ilgili uyarılması konusunda destek beklediğini, hepimizin birbirimizin sağlığından sorumlu olduğunu ve bu nedenle kurallara uymayan vatandaşlarımızı mutlaka uyarmamız gerektiğini ifade etti.
Sandıklı Belediyesi Düğün Salonu’nda tüm tedbirler alınarak gerçekleştirilen toplantı Köylere Hizmet Götürme Birliği 2021 yılı bütçe değerlendirmesi ile sonlandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM