• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Uzaktan Eğitim ile Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü rahat bir nefes aldı

Uzaktan Eğitim ile Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü rahat bir nefes aldı

Şu mektepler olmasaydı, ben bu maarifi ne güzel idare ederdim’ sözü Osmanlı’da II. Abdulhamid döneminde Maarif Nazırlığı (Milli Eğitim Bakanlığında) görevli üst düzey bir yetkili tarafından söylendiği biliniyor. masa ve şu öğrenciler okula gelmese ben bu Milli Eğitimi ne güzel idare ederdim” sözü Sandıklı’da nerede ise gerçek oldu. On beş gün okulların açılmasıyla sorunlar yaşayan […]

Şu mektepler olmasaydı, ben bu maarifi ne güzel idare ederdim’ sözü Osmanlı’da II. Abdulhamid döneminde Maarif Nazırlığı (Milli Eğitim Bakanlığında) görevli üst düzey bir yetkili tarafından söylendiği biliniyor.

masa ve şu öğrenciler okula gelmese ben bu Milli Eğitimi ne güzel idare ederdim” sözü Sandıklı’da nerede ise gerçek oldu. On beş gün okulların açılmasıyla sorunlar yaşayan Sandıklı İlçe Milli eğitim müdürlüğü, uzaktan eğitime tekrar dönülmesiyle rahat bir nefes aldı.

UZAKTAN EĞİTİM CAN SİMİDİ OLDU

Depreme dayanıksız okulların taşınması ve yıkılması sorunları ile uğraşan Milli Eğitim Müdürlüğü uzaktan eğitime tekrar dönülmesiyle bu sorundan kurtulmuş oldu.

UZAKTAN EĞİTİM ILE ÖĞRENCILER ÜŞÜMEKTEN KURTULDU

Okulların açılacağı aylar öncesi belli olmasına rağmen okulların kalorifer ve ısınma sorunlarını çözemeyen ve bu sebepten öğrencinin ve öğretmenlerin tepkileri ile karşılaşan Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü uzaktan eğitime tekrar dönülmesiyle bu sorunda da kurtulmuş oldu.

UZAKTAN DİNAR’A BAĞLANDIK

Afyonun en büyük ilçesi Sandıklıda açılmayan Rehberlik Araştırma Merkezini DİNAR’A açtırmakla Sandıklı’da engelli çocuğu olan ailelerin Dinar’a gitmesiyle Sandıklı Milli Eğitim Müdürlüğü’nün iş yükü azalmış, engelli çocuğu olan ailelerin de Sandıklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne gelmesinden kurtulmuş olundu. Bilim Sanat Merkezi Sandıklı’da YOK, Dinar Var ve Uluslararası Caribou Matematik Yarışması’nda 1. olan öğrenciler yetiştiriyor. Bu merkezin Dinar’a açılmasıyla Sandıklı’da bina yükünden ve başarılı öğrencilerin Sandıklı’da yetiştirilmesi derdinden de kurtulmuş olundu. Zafer Kalkınma Ajansına proje yapmamakla projeden gelecek parayı nereye kullanayım derdinden kurtulmuş olundu. Ucuz sosyal medya kahramanlarına ve Sivil Toplum Örgütlerine basın açıklamaları yaptırarak Sandıklı eğitiminin spor turnuvaları, olimpiyatlardaki başarısından bahsederek halk gözünde bu dertten de kurtulmuş oluyor. Bu kadar derdi çok olan Sandıklı Milli Eğitim müdürlüğü, Dinar Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlanmakla tüm dertlerden kurtulmuş olacaktır.

Uzaktan Eğitim için 12 Basit İpucu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM