• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İTFAİYE EKİPLERİ YANGIN TATBİKATINA KATILDI

İTFAİYE EKİPLERİ YANGIN TATBİKATINA KATILDI

Sandıklı ilçemizde faaliyet gösteren Gürses Tarıma ait serada yapılan yangın ve kurtarma tatbikatına katılan Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz, bölgenin en kapsamlı ve en hızlı itfaiye ekibi olduğunu bir kere daha kanıtladı. Tatbikat Gürses Tarım Seracılık Müdürü Veli Karaca tarafından Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüze yapılan yangın ihbarı ile başladı. Yapılan yangın ihbarından 6 dakika sonra olay […]

Sandıklı ilçemizde faaliyet gösteren Gürses Tarıma ait serada yapılan yangın ve kurtarma tatbikatına katılan Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz, bölgenin en kapsamlı ve en hızlı itfaiye ekibi olduğunu bir kere daha kanıtladı.

Tatbikat Gürses Tarım Seracılık Müdürü Veli Karaca tarafından Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüze yapılan yangın ihbarı ile başladı. Yapılan yangın ihbarından 6 dakika sonra olay yerine intikal eden İtfaiye Müdürlüğümüze bağlı ekipler hemen olay yerinde gerekli önlemleri alarak, yapılan mizansen gereği dumandan zehirlenen işçilerin tahliyesi ile çatıda mahsur kalan bir işçiye müdahale ettiler.

Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığı ile Sandıklı İlçe Sağlık Müdürlüğümüze bağlı 112 ekiplerinin de olay yerine hızla intikal etmesi ile yangın tatbikatımız devam etti. Akabinde yangına müdahale edilmesi konusunda Gürses Tarım Seracılık’da bulunan işçilerimize Sandıklı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğümüz tarafından uygulamalı olarak dersler verildi.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Gürses Tarım Seracılık Müdürü Veli Karaca; “Çalışma arkadaşlarımızın herhangi bir yangın durumunda doğru müdahale yöntemlerini bilmesi ve öğrenmesi için Gürses Tarım Seracılık olarak Sandıklı Kaymakamlığımız, Sandıklı Belediyemiz ve İlçe Jandarma Komutanlığımızın katılımıyla yangın tatbikatı gerçekleştirdik. Ben emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Tatbikatta hazır bulunan Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel ve Belediye Başkan Yardımcımız Mehmet Öztopbaş; tatbikata katılan İtfaiye Müdürlüğümüze, İlçe Jandarma Kotumanlığımıza, 122 acil servis çalışanlarına ve Gürses Tarım Seracılık Müdürü Veli Karaca’ya teşekkür ederek, inşallah bu gibi olaylarla karşılaşmamak temennisiyle, günün anısı olması için toplu resim çektirdiler.

       

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM