• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN MÜFTÜ ÖMER ÜNAL’A ZİYARET

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN MÜFTÜ ÖMER ÜNAL’A ZİYARET

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Cami ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Sandıklı İlçe Müftümüz Ömer Ünal’ı makamında ziyaret ederek, Camilerimiz için özel olarak yaptırılan hediyeleri kendisine takdim ettiler. İlçe Müftümüz Ömer Ünal, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Başkan Dr. Mustafa Çöl’ün bu nazik hediyeleri için duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler. Konuyla […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Cami ve Din Görevlileri Haftası münasebetiyle Sandıklı İlçe Müftümüz Ömer Ünal’ı makamında ziyaret ederek, Camilerimiz için özel olarak yaptırılan hediyeleri kendisine takdim ettiler.

İlçe Müftümüz Ömer Ünal, Camiler ve Din Görevlileri Haftası dolayısıyla Başkan Dr. Mustafa Çöl’ün bu nazik hediyeleri için duyduğu memnuniyeti ifade ederek, kendilerine teşekkür ettiler.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Bugün burada, camilerimiz için özel olarak yaptırdığımız hediyeleri, Sayın Müftümüze takdim etmekten mutluluk duyuyoruz. Bu hediyeler, camilerimizin daha da güzelleştirilmesine katkı sağlamak amacıyla hazırlandı. İnşallah, bu küçük jestimizle camilerimizde ibadet eden vatandaşlarımıza daha güzel ve huzurlu bir ortam sunabiliriz.

Cami ve Din Görevlileri Haftası’nı bir kez daha kutluyor, din görevlilerimize ve cami cemaatimize sağlık, huzur ve mutluluk diliyorum. Rabbim, ülkemizi ve milletimizi her türlü olumsuzluktan korumayı nasip etsin.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM