• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANBİL’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

SANBİL’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezi (SANBİL) Müdürü Ali Aktaş ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan heyet, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular. Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Ali Aktaş burada yaptığı açıklamada, Başkan Dr. Mustafa Çöl’ün Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezinin açılışında ve sonrasında kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiğini, görev […]

SANBİL’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezi (SANBİL) Müdürü Ali Aktaş ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan heyet, Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundular.

Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Ali Aktaş burada yaptığı açıklamada, Başkan Dr. Mustafa Çöl’ün Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezinin açılışında ve sonrasında kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiğini, görev yaptığı diğer kurumlarda da kendilerine sonsuz destek verdiklerini, bu bağlamda Sandıklı ilçemizde eğitim ve öğretim konusunda kendilerine duydukları memnuniyeti ifade ettiklerini belirterek, yapılan çalışmalar hakkında istişarelerde bulundular.

Başkan Dr. Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada; “Bugün, Sandıklı Bilim ve Sanat Merkezi (SANBİL) Müdürü Ali Aktaş ve beraberindeki heyeti makamımda ağırlamaktan memnuniyet duydum. SANBİL, Sandıklı ilçemizin eğitim ve kültürel gelişimi için önemli bir kurum olarak faaliyet göstermektedir. Bu merkez, gençlerimize bilim, sanat ve teknoloji alanlarında büyük fırsatlar sunmaktadır.

Müdürümüz Ali Aktaş ve ekibi, bugün burada gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde, SANBİL’in çalışmaları hakkında bilgi verdi. Ayrıca, merkezin açılışından bu yana belediyemiz tarafından desteklenen projeler ve etkinlikler konusunda da istişarede bulunduk. Sandıklımızdaki gençlerimizin eğitimine ve kültürel gelişimine katkı sağlamak amacıyla ortak projeler geliştirmeyi sürdüreceğiz.

Bu vesileyle, SANBİL Müdürü Ali Aktaş ve ekibine, merkezin faaliyetlerini başarıyla yürütmeleri ve ilçemize katkıda bulunmaları için teşekkür ederim. İlçemizin eğitim ve kültürel zenginliğini artırmak için iş birliği yapmaya devam edeceğimize inanıyorum. Gençlerimizin geleceğini aydınlatmak ve onlara daha fazla fırsat sunmak için birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM