• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
GENÇLER KARARINI VERDİ: “İSTİKRAR İÇİN YOLA DEVAM”

GENÇLER KARARINI VERDİ: “İSTİKRAR İÇİN YOLA DEVAM”

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ve Ak Parti Milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan, Ak Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinde ilk defa oy atacak gençler ile bir araya geldi. Gençler, “’Durmak yok, yola devam’ sloganıyla çıktığımız yolda ‘doğru adam doğru yolda her zaman her yerde Recep Tayyip Erdoğan’ diyerek yürüyeceklerini ifade ettiler. Ak Parti Milletvekili […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl ve Ak Parti Milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan, Ak Parti İlçe Seçim Koordinasyon Merkezinde ilk defa oy atacak gençler ile bir araya geldi. Gençler, “’Durmak yok, yola devam’ sloganıyla çıktığımız yolda ‘doğru adam doğru yolda her zaman her yerde Recep Tayyip Erdoğan’ diyerek yürüyeceklerini ifade ettiler.

Ak Parti Milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan, ‘Bugünün hayali yarının gerçeğidir gençlerimiz. Bu emanetleri bayrağı vatanı onlara emanet edeceğiz. Gençlerin çok büyük bir teveccühü var” dedi. Gençlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a tam bir güç vererek yanında durduklarını ifade eden Arslan; “Bizim tecrübelerimiz onların vizyonları ile birleştiği zaman sahada inanılmaz güzel bir enerji oluşuyor. Biz gençliğe inanıyoruz. Gençliğimizi çok seviyoruz. Diğer cenahların söylediği gibi gençlikle ilgili hiçbir kaygımız yok. Gençlerin bize kattığı inanılmaz vizyonlar oluyor. Onların enerjisi ile açıkçası biz hiç yorulmuyoruz. Enerjimizi şu an sahaya hâkimiyetimizi gençlerden aldığımız desteğe borçluyuz. Onun için onlara minnettarız” dedi. Türkiye’de seçim yaşının Ak Parti zamanında düşürülerek 18 yapıldığını belirten Arslan; “Ülkemizin üstüne oynanan oyunların zaman içerisinde memleketimizi nasıl yıprattığını ve en son 15 Temmuz darbe girişiminde kirli yüzlerini bir kez daha sergilediklerini gördük. Ama hiç bir zaman başaramayacaklar, 14 Mayıs’ta da emin adımlarla inşallah yolumuza devam edeceğiz” dedi. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’de; Özellikle Türkiye’nin içinden geçmekte olan süreci kendilerine bir fırsat zannedip, birilerinin emellerine uygun sonuç alacağını zannedenlere milletimizin bir kez daha sandıkta çok net cevap vereceğinin müjdesini sahada görüyoruz. Biz her zaman milletimizle beraber, İnşallah muhteşem Türkiye için yürüyüşe devam edeceğiz. Geleceğin Türkiye’sini onlara emanet edeceğiz. O yüzden bu konuda daha hassas olmalarını bekliyoruz. Özellikle son dönemlerde Z kuşağı diye yutturulmaya çalışılan bu mottoları ya da kalıpları reddetmelerini istiyoruz. Onlar bu vatanın evladı. Bu vatanı da onlar geleceğe götürecekler. Akşam buluşmalarımız da gençlerle oluyor. Biz araziye hâkimiz. Karış karış her yeri dolaşmaya gayret ediyoruz. Vatandaşımızın teveccühü yüksek. Karar netleşiyor. Kim ülke için proje tasarlıyor, ortada. İnşallah 14 Mayıs günü zaferle çıkacağız” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM