• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Depremzedeler için tiyatro oyunu sergilediler

Depremzedeler için tiyatro oyunu sergilediler

Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından UGİKAD(Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği) katkıları ile geçen gün TED Afyon Kolejinde depremzedeler yararına ‘Geçmişe Yolculuk’ isimli tiyatro oyunu sergilendi. Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından depremzedeler için tiyatro oyunu sergilendi. Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından UGİKAD(Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği) katkıları ile geçen gün TED Afyon Kolejinde depremzedeler yararına ‘Geçmişe […]

Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından UGİKAD(Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği) katkıları ile geçen gün TED Afyon Kolejinde depremzedeler yararına ‘Geçmişe Yolculuk’ isimli tiyatro oyunu sergilendi.

Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından depremzedeler için tiyatro oyunu sergilendi. Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği tarafından UGİKAD(Uluslararası Girişimci İş Kadınları Derneği) katkıları ile geçen gün TED Afyon Kolejinde depremzedeler yararına ‘Geçmişe Yolculuk’ isimli tiyatro oyunu sergilendi. Tiyatro oyununda ilçede yaşayan yaşlı vatandaşların anlatımlarından derlenerek kaleme alınan Kayınvalide-gelin ilişiklileri,düğün gelenekleri, kaplıcalarının tanıtımı ve kadına şiddet konularının işlendiği gösteriler ile katılımcılar hoş zaman geçirdi.Sandıklı Gönüllü Hanımlar Derneği Başkanı Fulya Bolcal, “Geçmişten geleceğe kurduğumuz bu köprüden hep birlikte heyecanla, keyifle geçtiğimiz bir oyun izlettik seyircilerimize. Bir dahaki yolculukta görüşmek üzere. Bu sosyal sorumluluk projesini gerçekleştirme sebebimiz olan depremde kaybettiğimiz canlarımıza Allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyorum. Yaptığı devrimlerle Kadın sesini sahnede özgürce duyurmamıza en büyük vesile olan, Gazi Mustafa Kemal Atatürk e şükranlarımı sunuyor; başta TED Koleji yönetimi ve UGİKAD olmak üzere, tüm katılımcı, oyuncu ve destekçilerimize de teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM