• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
MEMLEKET SEVDALISI BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZLE

MEMLEKET SEVDALISI BÜTÜN HEMŞEHRİLERİMİZE TEŞEKKÜRLERİMİZLE

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, hafta sonu gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla, bir mesaj yayınladı. Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi. “Kıymetli hemşehrilerim. Hafta sonu ilçemizde olduğu gibi bütün yurtta ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız sandık başına giderek, demokrasilerin olmazsa olmazı olan vatandaşlık görevini yerine getirerek oylarını kullanmışladır. Sonuçlar […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, hafta sonu gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi ve Milletvekilliği genel seçimleri dolayısıyla, bir mesaj yayınladı.

Başkan Dr. Mustafa Çöl mesajında şu ifadelere yer verdi.

“Kıymetli hemşehrilerim. Hafta sonu ilçemizde olduğu gibi bütün yurtta ve yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız sandık başına giderek, demokrasilerin olmazsa olmazı olan vatandaşlık görevini yerine getirerek oylarını kullanmışladır. Sonuçlar göstermiştir ki; dış güçlerin desteğini alarak bu ülkeyi karıştırmak isteyen her kim olursa olsun gereken cevap verilmiş, ülkesine, vatanına, dinine, bayrağına kalpten bağlı her Türk vatandaşı, tepkisini sandıkta bir kere daha göstermiştir.

Bu bağlamda Cumhurbaşkanlığı genel seçiminde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek olan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, ülkemizin üzerinde oynanan siyasi oyunların her zaman haberinde olarak, gerekeni yıllardır yapan aziz vatandaşlarımız, yine gerekeni yaparak, ülkemizi PKK/PYD gibi teröristlere, FETÖ terör örgütü gibi kumpasçılara, ülkemizi parçalamak isteyen dış güçlere, tokat niteliğinde bir cevap vermiştir. Çok şükür şundan dolayı çok memnunuz ki, Sandıklımız yine bizi yanıltmadı. Her zamanki gibi Cumhurbaşkanımızın arkasında durdu.
28. dönemde Gazi Meclisimizde görev yapacak tüm Ak Parti milletvekillerimizi, özellikle Afyonkarahisarımızın tüm milletvekilleri ile hemşehrimiz Dr. Hasan Arslan’ı tebrik ediyorum. Milletimize, Afyonkarahisarımıza, Sandıklımıza hizmet yolunda başarılar diliyorum. 13. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ve 28. Dönem milletvekilliği seçimlerinin Ülkemize, Şehrimize ve Milletimize bir kez daha hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; azimle seçeceğimizi her fırsatta söylediğimiz, Türkiye Yüzyılının mimarı, Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan 2,5 Milyon gibi çok büyük bir farkla galip gelmesi ve ilçemizde %66.02’lik rekor oy oranı bizleri destekleyen siz kıymetli Sandıklı halkımızı en kalbi duygularla selamlıyor, herkese tek tek teşekkür ediyorum. İyi ki varsın SANDIKLI.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM