• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL; SANJETE 50 MİLYON TL YATIRIM YAPTIK

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL; SANJETE 50 MİLYON TL YATIRIM YAPTIK

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin gelecek yıllarda Sandıklımızın ısınmasında problem olmaması için, 50 Milyon TL yatırım yaptıklarını açıkladı. SANJET A.Ş’ye ait idari bina ve otomasyon sistemini ziyaret eden Başkan Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “SANJET koordinasyon merkezindeyiz, burada bulunan sistem Sanayi ve Ticaret Bakanlığımız ve SANJET A.Ş ile ortaklaşa […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL; SANJETE 50 MİLYON TL YATIRIM YAPTIK

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, SANJET A.Ş’nin gelecek yıllarda Sandıklımızın ısınmasında problem olmaması için, 50 Milyon TL yatırım yaptıklarını açıkladı.

SANJET A.Ş’ye ait idari bina ve otomasyon sistemini ziyaret eden Başkan Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada; “SANJET koordinasyon merkezindeyiz, burada bulunan sistem Sanayi ve Ticaret Bakanlığımız ve SANJET A.Ş ile ortaklaşa kurduğumuz bir sistem. Bu sistem sayesinde SANJET A.Ş olarak çok ciddi manada tasarruf elde ediyoruz. Bunun sonucunda da sizleri daha iyi ısıtmak ve sorunsuz bir kış sezonu geçirmek için bütün enerjimizi gösteriyoruz.

Bu vesileyle 32.000 konut eşdeğerinde bir ısıtma sağlayan SANJET A.Ş, dönüş suyuyla da jeotermal seralarımızda domates yetişmesine katkı sağlıyor. Jeotermal seralarımız Türkiyedeki domates seralarının %42’sine tekabül etmektedir. Bu bağlamda SANJET A.Ş olarak kuyularımıza, otomasyon sistemimize, alt yapılarımıza toplamda 50 Milyon TL tutarında bir yatırım yaptık. Bu bağlamda çaba sarf eden kıymetli müdürümüze, jeoloji mühendislerimize, SANJET A.Ş’nin arazide çalışanlarımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. SANJET A.Ş iyi ki var.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM