• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KAPLICA PERSONELİYLE YEMEK ORGANİZASYONUNDA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KAPLICA PERSONELİYLE YEMEK ORGANİZASYONUNDA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bölgemizdeki önemli turistik ve şifa kaynaklarından birisi olan Hüdai Kaplıcalarımızda görev yapan personellerle bir araya geldi. Başkan Dr. Mustafa Çöl, öğlen ve akşam yemekleri olmak üzere gündüz ile gece personelliyle buluşarak, kendileriyle sohbetlerde bulundular. Başkan Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızda çalışan personele teşekkür ederek, onların emekleri ve özverili çalışmaları için […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL KAPLICA PERSONELİYLE YEMEK ORGANİZASYONUNDA BİR ARAYA GELDİ

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bölgemizdeki önemli turistik ve şifa kaynaklarından birisi olan Hüdai Kaplıcalarımızda görev yapan personellerle bir araya geldi. Başkan Dr. Mustafa Çöl, öğlen ve akşam yemekleri olmak üzere gündüz ile gece personelliyle buluşarak, kendileriyle sohbetlerde bulundular.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, Hüdai Kaplıcalarımızda çalışan personele teşekkür ederek, onların emekleri ve özverili çalışmaları için duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ayrıca, Kaplıca İşletme Müdürlüğü bünyesinde görev yapan personellerimizin arasındaki iletişimi güçlendirmek amacıyla düzenlenen buluşmanın, iş birliği ve dayanışmayı artırmaya yönelik bir adım olduğunu belirtti.

Hüdai Kaplıcalarımızda bölgedeki önemli bir turistik ve sağlık merkezi olduğunu vurgulayan Başkan Dr. Mustafa Çöl, tesisin gelişimi ve daha fazla misafir çekme hedefi doğrultusunda çalışmaların süreceğini ifade ederek, inşallah birlik ve beraberlik içerisinde daha nice başarılara imza atacaklarına inandığını dile getirdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM