• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

ASFALTLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından, ilçemizde asfaltlama çalışmaları, Kapalı Pazar yerinin üstündeki (Demir Sok)’da başladı. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, ilçemizin altyapı ve ulaşım sorunlarına yönelik çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Sizlerin daha güvenli, konforlu ve modern bir yaşam sürdürebilmeniz […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından, ilçemizde asfaltlama çalışmaları, Kapalı Pazar yerinin üstündeki (Demir Sok)’da başladı.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Sandıklı Belediyesi olarak, ilçemizin altyapı ve ulaşım sorunlarına yönelik çalışmalarımızı hız kesmeden sürdürüyoruz. Sizlerin daha güvenli, konforlu ve modern bir yaşam sürdürebilmeniz için, asfaltlama çalışmalarına büyük önem veriyoruz.

Yollarımızı daha kaliteli ve dayanıklı hale getirmek, sürücülerimizin ve yayalarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla önemli bir adım atıyoruz. Ekiplerimiz, titizlikle seçilen noktalarda çalışmalarını sürdürmektedir. Yollarımızın düzgün bir şekilde asfaltlanması için modern ekipmanlar ve uzman personel kullanıyoruz. Kaliteli malzeme tercih ederek, uzun ömürlü bir asfalt yüzeyi oluşturmayı hedefliyoruz.

Sandıklımızın Fen İşleri Müdürlüğümüz tarafından belirlenen; Ece Mahallesi Demir Sokak’tan (Kapalı Pazar yeri üstü) başlayarak, Eski Afyon Caddesi ve TOKİ dahil (Zafer Mahallesi) asfaltlama çalışmalarımız devam edecek. Sizlerin günlük yaşamınızı kolaylaştırmak ve ilçemizin estetik görüntüsünü daha da güzelleştirmek için gayret gösteriyoruz.

Asfaltlama çalışmalarının bazı geçici rahatsızlıklara sebep olabileceğinin farkındayız. Bu konuda gerekli önlemleri alıyoruz. Çalışmalarımızın tamamlanmasıyla, Sandıklımızın yolları daha güvenli, daha konforlu ve daha düzgün bir hale gelecektir. Bu süreçte sabır ve anlayışınızı rica ediyor, işbirliğiniz için şimdiden teşekkür ediyorum.

Kıymetli hemşehrilerimizin destekleri ve güveniyle, ilçemizi daha yaşanabilir bir şehir haline getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz. Hep birlikte, daha güzel yarınlar için ilerlemeye devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.

   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM