• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL HOLLANDA’DA

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL HOLLANDA’DA

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bir dizi ziyarette bulunmak için Hollanda’ya giderek temaslarına başladı. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, buradaki temasları kapsamında Hollanda’da bulunan seraları ziyaret ederek, kendilerinden konuyla ilgili bilgiler aldılar. Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “İlçemizin Lokomotif sektörlerinden Jeotermal Seracılıkta daha ileri düzeye taşımak için bugün […]

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HOLLANDA’DA ZİYARETLERİNE BAŞLADI

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, bir dizi ziyarette bulunmak için Hollanda’ya giderek temaslarına başladı.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, buradaki temasları kapsamında Hollanda’da bulunan seraları ziyaret ederek, kendilerinden konuyla ilgili bilgiler aldılar. Başkan Dr. Mustafa Çöl burada yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“İlçemizin Lokomotif sektörlerinden Jeotermal Seracılıkta daha ileri düzeye taşımak için bugün ekibimizle beraber Hollanda yollarındayız, Hollanda’yı ziyaret ettik, buranın en ünlü seralarında ilçemizdeki verimliliği daha nasıl arttırırız, ya da daha fazla hangi ürünlerle katkı sağlayabiliriz diye çalışmalar yapıyoruz. Sanjetimizin iki müdürü, finans tarafı ve Jeolojik kısmı ile beraber bugün tüm günümüzü Hollanda’nın değişik noktalarında harcayarak ilçemize daha güzel neler katabiliriz farkındalığını oluşturacağız inşallah.

Bugün Sandıklımız, Türkiye’nin %40’na hitap edebilen Jeotermal Sera kapasitesine sahip, bu verimlilik Sandıklıda üst düzeyde, biz bunu inşallah daha üst düzeylere çıkaracağız ve daha özel daha güçlü verileri ilçemize kazandıracağımıza söz veriyoruz. Bu ziyaretimizde bize destek sağlayan kıymetli hemşerilerime ayrı teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM