• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YAZAR VE ŞAİR DİLEK KEREM’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

YAZAR VE ŞAİR DİLEK KEREM’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Denizli Şairler ve Yazarlar Derneği’ni temsilen Yazar ve Şair Dilek Kerem, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, kendisine yazmış olduğu kitaplardan hediye ettiler. Eğitim ve Öğretim Camiasından gelen bir Belediye Başkanı olarak Yazar ve Şair Dilek Kerem’in kendisine hediye etmiş olduğu kitaplardan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendilerine […]

YAZAR VE ŞAİR DİLEK KEREM’DEN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Denizli Şairler ve Yazarlar Derneği’ni temsilen Yazar ve Şair Dilek Kerem, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek, kendisine yazmış olduğu kitaplardan hediye ettiler.

Eğitim ve Öğretim Camiasından gelen bir Belediye Başkanı olarak Yazar ve Şair Dilek Kerem’in kendisine hediye etmiş olduğu kitaplardan dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendilerine teşekkür ederek şu ifadelere yer verdi.

“Bugün Yazar ve Şair Dilek Kerem’in nazik ziyaretiyle kendisiyle bir araya geldik. Kendisi bana değerli eseriyle birlikte güzel iki kitap hediye etti. Sanata ve edebiyata olan desteğimizi bir kez daha vurgulamak adına bu tür ziyaretler bizim için son derece önemli ve anlamlı.

Ayrıca, Sandıklı ilçemizin gurur kaynağı olan Hüdai Kaplıcalarında düzenlemeyi planladıkları şair gecesi etkinliğine destek vermekten büyük mutluluk duyuyorum. Şiirlerin ve aşık atışmalarının zengin Türk edebiyatına olan katkıları tartışılmaz. Bu tür etkinliklerle kültürel mirasımızı yaşatmak ve gelecek nesillere aktarmak için bir araya gelmek, toplumumuzun ruhunu beslemeye yönelik önemli adımlardan biridir.

Belediye olarak sanat ve kültür alanında düzenlenen etkinlikleri desteklemek ve yaygınlaştırmak amacındayız. Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında gerçekleştirmeyi düşündüğümüz şair gecesi etkinliği de bu çerçevede oldukça değerli ve anlamlı bir adım. Sanatsal etkinliklerin toplumumuzun birlik ve beraberliğini pekiştireceğine inanıyorum.

Bu etkinliğin bölge turizmine de katkı sağlayacağına inanıyoruz. Sandıklı ilçemizin doğal güzelliklerini ve kültürel zenginliklerini bu tür organizasyonlarla tanıtarak, ziyaretçilerin bölgeye ilgisini artırabiliriz.

Son olarak, Yazar ve Şair Dilek Kerem’e ve onun nezdinde Denizli Yazarlar ve Şairler Derneği’ne bu anlamlı ziyareti için teşekkür ediyorum. Belediye olarak, edebiyatın ve sanatın gelişimine destek olmaya devam edeceğiz. Tüm sanatseverleri ve edebiyat meraklılarını Sandıklı Hüdai Kaplıcalarında önümüzdeki günlerde gerçekleşecek şair gecesine davet ediyorum. Bir arada güzel ve anlamlı bir etkinlik geçireceğimize inancım tam.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM