• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Gökmen Çiçek Kızılören ve Hocalar İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Vali Gökmen Çiçek Kızılören ve Hocalar İlçesinde İncelemelerde Bulundu

Afyonkarahisar’ın ilçeleriyle bütünleşmesi, sıkıntı ve talepleri ilk ağızlardan dinlemek, kamu yatırımlarını ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla sık sık ilçelere ziyaretler gerçekleştiren Vali Gökmen Çiçek, bu kapsamda Hocalar ve Kızılören ilçelerinde incelemelerde bulundu. Vali Gökmen Çiçek’in ilk durağı Kızılören Kaymakamlığı oldu. Kaymakam Mustafa Batuhan Alpboğa’yı makamında ziyaret eden Vali Çiçek, ilçe hakkında bilgiler aldı. Ardından […]

Afyonkarahisar’ın ilçeleriyle bütünleşmesi, sıkıntı ve talepleri ilk ağızlardan dinlemek, kamu yatırımlarını ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla sık sık ilçelere ziyaretler gerçekleştiren Vali Gökmen Çiçek, bu kapsamda Hocalar ve Kızılören ilçelerinde incelemelerde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek’in ilk durağı Kızılören Kaymakamlığı oldu. Kaymakam Mustafa Batuhan Alpboğa’yı makamında ziyaret eden Vali Çiçek, ilçe hakkında bilgiler aldı. Ardından Kızılören Belediyesine geçen Vali Gökmen Çiçek, Belediye Başkanı Ali Erol’dan ilçede yürütülen çalışmalar, bugüne dek yaptığı projeler ve planladığı diğer çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

Kızılören ilçesinde tarihi Ulu Cami bahçesinde bulunan Millet Kıraathanesi’ni de ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, Burada bulunan vatandaşlarla sohbet etti. Vali Gökmen Çiçek, sağlıklı ve güzel günler dileklerini iletti.

İlçeleriyle Yaşanabilir Bir Afyonkarahisar İçin Çalışıyoruz

Kızılören ilçesinde merkez mahalle ve köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, muhtarların sıkıntı ve taleplerini dinledi. Vali Çiçek: “fırsat bulduğum her anda ilçelerimizi ziyaret ediyor, projeleri, çalışmaları yerinde incelemeye gayret ediyorum. Bizler ilçeleriyle birlikte daha güzel bir Afyonkarahisar için çalışıyoruz. Bu gayretimizde siz muhtarımızın desteği şart. Sizler bizlerin vatandaşa temas eden elisiniz. Her türlü sıkıntınızda önce ilgili kuruma, Kaymakamlarımıza, çözemediğiniz noktada ise bana her zaman ulaşabilirsiniz. Bizler bu makamlarda vatandaşlarımızın en iyi hizmeti alması, huzur ve güven içerisinde yaşayabilmesi için varız” dedi.

Kaymakamlık ve Belediye Ziyaretleri Yaptı

Kızılören ilçesindeki ziyaretlerini tamamlayan Vali Gökmen Çiçek Hocalar ilçesine geçti. İlk ziyareti Hocalar Kaymakamlığına oldu. Kaymakam Cihat Abukan’dan ilçe hakkında bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, Hocalar Belediye Başkanlığına geçti. Vali Çiçek, Belediye Başkanı Ali Arslan’dan ilçede yürüttüğü projelerini dinledi.

Muhtarları Dinledi

İlçe ziyaretlerinde muhtarlarla da bir araya gelen Vali Gökmen Çiçek, Hocalar ilçesinde de toplantı yaptı. Öncelikle Hocalar Kaymakamı Cihat Abukan’dan ilçenin ekonomik, sosyal ve kültürel yönden genel durumuna ilişkin bilgiler alan Vali Gökmen Çiçek, ardından merkez mahalle ve köy muhtarları ile toplantıda bir araya gelerek, muhtarların taleplerini dinledi.

İl Özel İdaresi Varsa Sorun Yoktur

Sinanpaşa İlçesine bağlı Yörükmezarı köyü ile Hocalar İlçesine bağlı Yağcı Köyü arasında devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyen Vali Gökmen Çiçek: “Hayran olmamak mümkün değil. Karadeniz’e gelmiş gibiyiz. İl Özel İdaresi gerçekten çok güzel çalışmalara imza atıyor. Çalışkan Genel Sekreteri, Yol Şube Müdürü ve ekip arkadaşları ile muhtarlarımızın, vatandaşlarımızın ısrarla bizden talep ettiği çözüm bekleyen sorunlar artık daha hızlı ve etkili bir şekilde çözüme kavuşuyor. Bu çalışmalarda yeni alınan araçların da etkisi oldu. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban başta olmak üzere İGM ve İl Özel İdaresi Afyonkarahisar’daki her sorunu hızla çözecek. Özel İdare varsa sorun yoktur diyoruz. Hocalar ve Sinanpaşa ilçemiz arasındaki 11 km’lik yol %80 oranında tamamlandı. Yol tamamlandığında iki ilçe arasında gidiş-geliş toplam 60 km yol tasarrufu sağlayacak. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun. Vatandaşlarımıza şimdiden hayırlı olsun” dedi.

Vali Gökmen Çiçek’e ziyaretlerinde Vali Yardımcısı Nurullah Kaya, Kaymakamlar Mustafa Batuhan Alpboğa ile Cihat Abukan, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Murat Toy eşlik etti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM