• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sokak hayvanlarına mama dağıtıldı

Sokak hayvanlarına mama dağıtıldı

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, sokak hayvanlarını unutmadı. Geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarına sahip çıkan ve Afyon basınında da yer alan esnaf Salih Sayar’ın, duyarlı davranışına kayıtsız kalmadı. Taytak’ın, sokak hayvanlarına verilmek üzere esnaf Sayar’a gönderdiği mamalar dağıtıldı.   Geçtiğimiz günlerde tatlı dükkanı sahibi Salih Sayar’ın sokak hayvanlarına yönelik yapmış olduğu […]

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, sokak hayvanlarını unutmadı. Geçtiğimiz günlerde sokak hayvanlarına sahip çıkan ve Afyon basınında da yer alan esnaf Salih Sayar’ın, duyarlı davranışına kayıtsız kalmadı. Taytak’ın, sokak hayvanlarına verilmek üzere esnaf Sayar’a gönderdiği mamalar dağıtıldı.

 

Geçtiğimiz günlerde tatlı dükkanı sahibi Salih Sayar’ın sokak hayvanlarına yönelik yapmış olduğu duyarlı davranış ilimiz basınında gündem olmuştu. Hayırsever esnafın bu davranışını basından öğrenen MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ta duyarsız kalmayarak, sokak hayvanlarına verilmek üzere esnaf Sayar’a mama gönderdi. Esnaf Sayar ise Gönül Köprüsü Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Lütfiye Pancar Polat ve diğer bir gönüllü esnaf Göksel Bakışkan ile birlikte mama ve yiyecekleri sokak hayvanlarına dağıttılar. İkinci Küçük Sanayi Sitesi çevresinde bulunan yaklaşık 100’ün üzerinde sokak köpeklerine mamaların dağıtımı yapıldı.

 

Esnaf Sayar’dan Milletvekili Taytak’a teşekkür

Duyarlı davranışından dolayı Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Esnaf Salih Sayar, “3 yıldır kar kış demeden sokak köpekleri için bu etkinliğimizi yapıyoruz. Özellikle İkinci Küçük Sanayi Sitesi ve çevresinde bulunan sokak hayvanlarımız aç kalmaktadır. Yapmış olduğumuz bu etkinliği sosyal medya hesaplarımızdan da paylaşıyoruz ve geçtiğimiz günlerde de Afyon basının yer almıştık. Sağolsunlar, MHP Afyonkarahisar Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’de bu etkinliğimizi görmüş ve sokak hayvanlarına dağıtılmak üzere bize mama gönderdiler. Kendisine bu duyarlı davranışından dolayı tekrar teşekkür ediyorum. Yine vekilimiz Mehmet Taytak önümüzdeki günlerde mama desteğinin devam edeceğini bize iletti. Kendisinden Allah razı olsun. Bu tür davranışlara diğer vatandaşlarımızın da destek vermesini istiyoruz. Çünkü karın yağması nedeniyle hayvanlarımız aç kalmaktadır”

 

Milletvekili Taytak’ın göndermiş olduğu mamaları dağıttık

Tatlıcı esnafı Sayar’a destek vermek için yanında olduklarını söyleyen Gönül Köprüsü Sosyal Dayanışma Derneği Başkanı Lütfiye Pancar Polat, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’a teşekkür etti. Polat, “Afyonkarahisar’da kış ayları çok sert geçmektedir. Hayırsever esnafımız Salih Sayar’da hava şartlarından dolayı aç kalan sokak hayvanlarına mama ve yiyecek temin ettiğini öğrendik. Biz de dernek olarak kendisine destek olmaya karar verdik. Bugünde Afyon basınında bu etkinliği gören MHP Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey de duyarlı bir davranış gösterdi. Vekilimizin göndermiş olduğu mama ve yiyecekleri sokak hayvanlarımıza dağıttık. Bu türlü hayırsever vatandaşlarımızın artmasını istiyoruz. Vekilimize de sizin aracılığınızla tekrar teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Kış gününde sokak hayvanlarına sahip çıkmalıyız

Afyon esnaflarından Göksel Bakışkan ise, “Kış günü bu şartlarda aç kalan köpeklerimize yardımcı olmak için Salih ustam ile beraber yine yollardayız. Bugün ise MHP Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey’in göndermiş olduğu mama ve yiyecekleri sokak hayvanlarına dağıttık. Kendisine bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür ediyorum.  Sokak hayvanlarımıza yardım da bulunmak isteyen hayırsever vatandaşlarımız bizlere ulaşabilirler. Bu kış gününde sokak hayvanlarımızı yalnız bırakmayalım” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM