• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Şehit Annesinin Duasını, Yaşlıların Gönlünü Aldı

Şehit Annesinin Duasını, Yaşlıların Gönlünü Aldı

Mesaisine yoğun bir tempoda başlayan Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, ilk ziyaretini Sandıklı ilçemizde yaşayan şehit Yaşar Özlem’in annesi Keziban Koç’a ve Hüdai Kaplıcalarında bulunan Hüseyin Develi Huzurevi’ne yaptı. Şehit annemizle sohbet eden, koruyucusu olduğu çocuklarıyla görüşen Vali Yiğitbaşı “Sizlerin duası ve desteği görev yaptığım süre boyunca bana en büyük güç olacaktır. Sizlerin […]

Mesaisine yoğun bir tempoda başlayan Afyonkarahisar Valisi Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı, ilk ziyaretini Sandıklı ilçemizde yaşayan şehit Yaşar Özlem’in annesi Keziban Koç’a ve Hüdai Kaplıcalarında bulunan Hüseyin Develi Huzurevi’ne yaptı.

Şehit annemizle sohbet eden, koruyucusu olduğu çocuklarıyla görüşen Vali Yiğitbaşı “Sizlerin duası ve desteği görev yaptığım süre boyunca bana en büyük güç olacaktır. Sizlerin fedakârlığı, yüreğinizdeki samimiyet ve her daim hayata olan umutlu bakışınızdan alacağım güçle sizlerin yanında ve yakınında olmaya gayret edeceğim” dedi. Yaşlı Vatandaşlarımızın Gönlünü Aldı Tecrübeleriyle her daim bizlere rehber olan yaşlı vatandaşlarımızın gönlünü almayı da ihmal etmeyen Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı bir diğer ziyaretini Sandıklı Hüseyin Develi Huzurevi’ne gerçekleştirdi. Huzurevinde misafir ettiğimiz yaşlı vatandaşlarla görüşerek hal ve hatırlarını soran Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı: “Sizlerin hayır duasını almak, kucaklaşmak benim için çok değerli. İnşallah sizleri sık sık ziyaret etmeye çalışacağım. ” dedi. Elmas Ailesinin Misafiri Oldu Yaşlı vatandaşlarımıza sağlıklı uzun ömürler dileyen Vali Yiğitbaşı ardından ihtiyaç sahibi Elmas ailesinin misafiri oldu. 5 yıl önce eşini kaybeden, 4 çocuğuyla Osmangazi Mahallesinde yaşam süren Sultan Elmas’ı ziyaret eden Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı: “Çocuklarımızın iyi bir eğitim alması ve annemizin evden iş istihdamı için üzerimize düşeni yapacağız” dedi. Vali Yiğitbaşı’nın ziyaretine Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop eşi Reyhan Tortop, Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl eşi Esra Çöl eşlik etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM