• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Sandıklı Hüdai Termal Turizm Alt Yapı Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı Vali Gökmen Çiçek Başkanlığında Gerçekleşti

Sandıklı Hüdai Termal Turizm Alt Yapı Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı Vali Gökmen Çiçek Başkanlığında Gerçekleşti

Sandıklı Hüdai Termal Turizm Altyapı Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı Vali Gökmen Çiçek Başkanlığında yapıldı. Sandıklı Belediyesinde yapılan toplantıya Vali Gökmen Çiçek’in yanı sıra Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve birlik üyeleri katıldı. Sandıklı Jeotermal Kaynaklarıyla Her Yönden Potansiyele Sahip Sandıklının önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu […]

Sandıklı Hüdai Termal Turizm Altyapı Hizmetleri Birliği Meclis Toplantısı Vali Gökmen Çiçek Başkanlığında yapıldı.

Sandıklı Belediyesinde yapılan toplantıya Vali Gökmen Çiçek’in yanı sıra Sandıklı Kaymakamı Eflatun Can Tortop, Belediye Başkanı Mustafa Çöl, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban ve birlik üyeleri katıldı.

Sandıklı Jeotermal Kaynaklarıyla Her Yönden Potansiyele Sahip

Sandıklının önemli turizm merkezlerinden biri olduğunu ifade eden Vali Gökmen Çiçek “Sandıklı jeotermal kaynaklarıyla gerek termal tesis olarak, gerek ısınma gerekse de seracılıkta önem arz eden ilçelerimizdendir. Sandıklı ilçemiz sağlık turizmini canlandıran Hüdai Kaplıcaları ile ilimizin en çok tercih edilen termal otellerini barındırıyor. Her yıl birçok ziyaretçiyi kendine çekiyor. Bizlerde Valilik olarak termal cennetimiz Afyon’umuzun turizm potansiyelini artırmak için her türlü desteği vereceğiz” dedi.

Toplantı da Birlik Meclisinin Temmuz ayında yapmış olduğu toplantı gündem maddelerinin değerlendirilmesi, Birlik 2020 yılı bütçesine ek ödenek verilmesine dair talebin görüşülmesi, 2021-2023 yılları arasındaki bütçe taslağının görüşülmesi, sözleşmeli çalıştırılacak personellere verilecek ücretlerin belirlenmesine dair talebin görüşülmesinin ardından sona erdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM