• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
SANDIKLI BELEDİYESİNDEN TAPU İŞLEMLERİNDE BÜYÜK KOLAYLIK

SANDIKLI BELEDİYESİNDEN TAPU İŞLEMLERİNDE BÜYÜK KOLAYLIK

Sandıklı Belediyesi ile İlçe Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile artık vatandaşlarımız tapu işlemlerinde gerekli olan emlak beyanı ile rayiç bedellerini, Sandıklı Belediyesi Emlak Servisine gelmelerine gerek kalmadan, direk Tapu Müdürlüğümüzden yapabileceklerdir. “Emlak Beyan Değerlerinin Elektronik Ortama Alınması Protokolü” imza töreninde bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, “Günümüz teknoloji ve dijital bir çağ. Bu sebeple […]

Sandıklı Belediyesi ile İlçe Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokol ile artık vatandaşlarımız tapu işlemlerinde gerekli olan emlak beyanı ile rayiç bedellerini, Sandıklı Belediyesi Emlak Servisine gelmelerine gerek kalmadan, direk Tapu Müdürlüğümüzden yapabileceklerdir.

“Emlak Beyan Değerlerinin Elektronik Ortama Alınması Protokolü” imza töreninde bir açıklama yapan Başkan Mustafa Çöl, “Günümüz teknoloji ve dijital bir çağ. Bu sebeple Sandıklı Belediyesi olarak vatandaşlarımızın bu hizmeti kullanarak işlemlerini daha hızlı yapmaları, Sandıklı Belediyesine gelmelerine gerek kalmadan, Emlak Beyanı ile Rayiç Bedellerinin daha kolay olmasını sağlamak için Müdürümüz Mehmet Yağcı ile bu hizmeti hayata geçirdik. Sağ olsun kendilerinin bu bağlamda desteklerini Sandıklı Belediyesi olarak her zaman hissettik. Ben bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyor, vatandaşlarımızın bu hizmeti kullanarak zamandan ve hızdan verimli bir şekilde tasarruf edeceklerini düşünüyorum. Hemşehrilerimize hayırlı olsun ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM