İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye istinaden, pazar yerlerine girişlerde HES kodu uygulaması başladı. Sandıklı Zabıta Müdürlüğü tarafından pazar girişlerinde HES kodu kontrolü, ikinci bir karara kadar bütün pazarlarda devam edecek.
İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan genelgeye istinaden, pazar yerlerine girişlerde HES kodu uygulaması başladı. Sandıklı Zabıta Müdürlüğü tarafından pazar girişlerinde HES kodu kontrolü, ikinci bir karara kadar bütün pazarlarda devam edecek.