• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Kaymakam Eflatun Can Tortop’un Yeni Yıl Mesajı

Kaymakam Eflatun Can Tortop’un Yeni Yıl Mesajı

Kaymakam Eflatun Can Tortop mesajında, “Her yeni yıl beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak, zamanımızı ve enerjimizi ilçemiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Hüzünleriyle, sevinçleriyle gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere […]

Kaymakam Eflatun Can Tortop mesajında, “Her yeni yıl beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak, zamanımızı ve enerjimizi ilçemiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız.

Hüzünleriyle, sevinçleriyle gerek ülkemiz gerekse dünya için önemli gelişmelere sahne olan bir yılı daha geride bırakırken, iyilik ve güzellikler beklentisi ile yeni yılı karşılıyoruz. Her yeni yıl beraberinde yeni umutlar ve başlangıçlar getirir. Geride bıraktığımız yılın bir muhasebesini yaparken aynı zamanda yeni yılın en iyi şekilde geçmesi için hangi adımların atılması gerektiğini planlamak, zamanımızı ve enerjimizi ilçemiz ve ülkemiz için en verimli şekilde değerlendirmek durumundayız. Ülkemizin gelişimine paralel olarak hızla gelişen Sandıklı’mızın her alanda kalkınması ve halkımızın refahı için bireysel ve kurumsal olarak sorumluluklarımızın bilinci içinde bugüne kadar sürdürdüğümüz çalışmaları 2021 yılında da aynı anlayışla sürdürmek kararlılığı içindeyiz. Milletimize, devletimize, geleceğimize ve kendimize güven, bütün zorlukları aşmaya yetecektir. Bu duygu ve düşüncelerle 2021 yılının tüm Sandıklılı hemşehrilerime sağlıklı, huzurlu ve mutluluk dolu bir yıl olmasını temenni ediyor; ilçemizde, ülkemizde ve yurt dışında yaşayan tüm hemşehrilerime sevgi ve saygılarımı sunuyorum .

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM