• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı  Osman Işık’tan yeni yıl mesajı

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık’tan yeni yıl mesajı

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Işık Mesajında, 2021 yılının ülkemize, Sandıklı’mıza ve tüm insanlığa başta sağlık olmak üzere, huzur ve bereket getirmesini temenni etti. AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Işık Mesajında, “2021’in, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, […]

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Işık Mesajında, 2021 yılının ülkemize, Sandıklı’mıza ve tüm insanlığa başta sağlık olmak üzere, huzur ve bereket getirmesini temenni etti.

AK Parti Sandıklı İlçe Başkanı Osman Işık yeni yıl mesajı yayınladı. Başkan Işık Mesajında, “2021’in, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum. Ülkemizde huzur ve güven ortamının sağlanması adına önemli adımlar atıldı. Demokrasi ve ekonomi alanında önemli gelişmeler sağlandı. Birçok ülke büyük ekonomik kriz yaşarken Türkiye ekonomik büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürdü.AK Parti ile birlikte eğitimde, sağlıkta, ekonomide, ulaşımda başlatılan büyük atılım ve yatırımlar, 2023, 2053, 2071 hedeflerimize yürüyüşümüz aynı kararlılıkla devam edecek, istikrarlı büyüme ve kalkınma süreci kat kat artarak yeni başarılarla taçlandırıcağız. Yeni umutlar ve heyecanla karşıladığımız 2021 yılının ülkemize, Sandıklı’mıza ve tüm insanlığa başta sağlık olmak üzere, huzur ve bereket getirmesini temenni ediyor, Sandıklı’lı hemşerilerimin ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını kutluyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM