• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
KANTAR’DAN KAÇAN TIRLAR BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E TAKILDI

KANTAR’DAN KAÇAN TIRLAR BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E TAKILDI

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Yeni Sanayi Sitesinde başlayan asfaltlama ve Tapduk Emre Mahallemizdeki kilitli parke taşı çalışmalarını incelediği anda, ilçemizin Antalya-Sandıklı karayolu güzergâhında bulunan karayolları kantarına fazla yüklerinden dolayı girmeden geçmeye çalışan tırları durdurarak ilçeden geçişlerine engel oldular. Haddinden fazla yük ile geçmeye çalışan tırları bizzat kendisi durduran Başkan Mustafa Çöl, emniyet yetkililerine haber […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, Yeni Sanayi Sitesinde başlayan asfaltlama ve Tapduk Emre Mahallemizdeki kilitli parke taşı çalışmalarını incelediği anda, ilçemizin Antalya-Sandıklı karayolu güzergâhında bulunan karayolları kantarına fazla yüklerinden dolayı girmeden geçmeye çalışan tırları durdurarak ilçeden geçişlerine engel oldular.

Haddinden fazla yük ile geçmeye çalışan tırları bizzat kendisi durduran Başkan Mustafa Çöl, emniyet yetkililerine haber vererek konunun takipçisi olacaklarını belirtti. Sandıklı ilçemize alt yapı çalışmalarına milyonlarca lira yatırım yaptıklarını ama maalesef Yunus Emre mahallemizden karayolları kantarına girmemek için bu yolu kullanan tırların yola aynı zamanda alt yapıya ciddi zarar verdiklerini belirterek buna asla izin vermeyeceklerini belirtti.

Ankara’daki temaslarında bu konu hakkında gerekli temaslarda bulunduğuna dikkat çeken Başkan Mustafa Çöl, kantarın buradan başka bir yere taşınması konusunda, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Müşavirimiz Sayın Fethi Turgut bey ile bu konuda fikir birliğine vardıklarını inşallah en kısa zamanda bu problemi çözeceklerini ifade ettiler.

  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM