• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GÖNÜL SOFRALARININ MİSAFİRİ OLUYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL GÖNÜL SOFRALARININ MİSAFİRİ OLUYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, hemşehrilerimiz ile aynı sofrada iftar açarak kendilerine misafir oluyor, hasbihallerde bulunarak Ramazan ayının manevi atmosferini kendileriyle birlikte yaşıyor. Ramazan ayı münasebetiyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen iftar programları kapsamında, 13 Mahallemizde bulunan hemşehrilerimizi ziyaret edecek olan Başkan Mustafa Çöl, kendileriyle iftar açmanın mutluluğunu duyduklarını belirttiler. Ramazan ayının […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Mustafa Çöl, hemşehrilerimiz ile aynı sofrada iftar açarak kendilerine misafir oluyor, hasbihallerde bulunarak Ramazan ayının manevi atmosferini kendileriyle birlikte yaşıyor.

Ramazan ayı münasebetiyle Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından organize edilen iftar programları kapsamında, 13 Mahallemizde bulunan hemşehrilerimizi ziyaret edecek olan Başkan Mustafa Çöl, kendileriyle iftar açmanın mutluluğunu duyduklarını belirttiler.

Ramazan ayının ilk mahalle ziyareti Çay Mahallesinde gerçekleştiren Başkan Mustafa Çöl, Ahmet Gümüşçay ve ailesinin misafiri oldular. Çay Mahallesi Muhtarı İbrahim Özen, Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Mersin ve mahalle sakinleri eşliğinde hep birlikte iftar yapan Başkan Mustafa Çöl, bu güzel ev sahipliği için kendilerine teşekkür ettiler.

İftar yemeğinden sonra Çay Mahallesinde ikamet eden Fadime Teyzeyi ziyaret eden Başkan Mustafa Çöl ve beraberindeki heyet, kendilerine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, çay ikramlarını geri çevirmediler.

Başkan Mustafa Çöl, Ramazan ayı mahalle ziyaretleri kapsamında yapmış olduğu açıklamada; “Bugün Çay Mahallemizdeyiz, muhtarımız, komşular, ilçe yönetim kurulu üyemiz ve Kültür Müdürlüğü ekibimizle birlikte harika bir akşamdı. İğde sokakta Ahmet Gümüşçay abimizin evinde iftar sofrasına misafir olduk, sonra Fadime teyzenin kapısını çaldık harika çayını içtik. Gönüllerini ve kapılarını bizlere açan kıymetli ailelerimize can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Ramazanlar kalpleri birleştirmeye en güzel vesile.” İfadelerine yer verdi.

   

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM