• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
JEOTERMAL ISITMALI  DURAKLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

JEOTERMAL ISITMALI DURAKLARDA TEMİZLİK ÇALIŞMASI

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan, Yunus Emre Bulvarı Adliye Binası önündeki Jeotermal Isıtmalı Otobüs Durağının temizliği gerçekleştirdi. Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan, Yunus Emre Bulvarı Adliye Binası önündeki Jeotermal Isıtmalı Otobüs Durağının temizliği gerçekleştirdi. Bu durağın temizlik ve bakım çalışmaları, belediyenin vatandaşlara daha iyi hizmet sunma ve konforlu bir bekleme ortamı […]

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan, Yunus Emre Bulvarı Adliye Binası önündeki Jeotermal Isıtmalı Otobüs Durağının temizliği gerçekleştirdi.

Sandıklı Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından yapılan, Yunus Emre Bulvarı Adliye Binası önündeki Jeotermal Isıtmalı Otobüs Durağının temizliği gerçekleştirdi. Bu durağın temizlik ve bakım çalışmaları, belediyenin vatandaşlara daha iyi hizmet sunma ve konforlu bir bekleme ortamı sağlama çabasının bir parçasıydı. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekipleri, durağın iç ve dış yüzeylerini titizlikle temizledi. Yüksek standartlara uygun olarak gerçekleştirilen temizlik işlemleriyle, durağın kullanıcılarına hijyenik bir ortam sunulması hedeflendi. Ayrıca, durağın çevresi de düzenli bir şekilde temizlendi ve çöpler toplandı. Sandıklı Belediyesi’nin jeotermal ısıtmalı otobüs durağı projesi, çevre dostu bir yaklaşımı yansıtmasıyla da dikkat çekiyor. Jeotermal enerji kullanarak durağın ısıtılması, doğal kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasına ve enerji tasarrufuna katkıda bulunuyor. Bu da hem çevrenin korunmasına hem de enerji maliyetlerinin düşürülmesine yardımcı oluyor.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM