• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
JANDARMA TRAFİK TİMLERİNDEN “TRAFİK HAFTASI” FARKINDALIĞI

JANDARMA TRAFİK TİMLERİNDEN “TRAFİK HAFTASI” FARKINDALIĞI

İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ekipleri 2020 yılı “Trafik Haftası”nı Koronavirüs (Kodvid-19) tedbirleri kapsamında farkındalık yarattı. İlçede bulunan esnaflar ile birlikte yapılan proje kapsamında elektronik biloartlar ile “Trafik Haftası” mesajları verildi. İlçe Jandarma Trafik ekipleri ilçedeki esnafları gezerek, “Trafik Haftası” kutlamaları konusunda destek istedi. Esnaflardan gelen tam destek ile ilçede yaya trafiğinin yoğun olduğu […]

İlçe Jandarma Komutanlığına bağlı Jandarma Trafik ekipleri 2020 yılı “Trafik Haftası”nı Koronavirüs (Kodvid-19) tedbirleri kapsamında farkındalık yarattı.
İlçede bulunan esnaflar ile birlikte yapılan proje kapsamında elektronik biloartlar ile “Trafik Haftası” mesajları verildi.
İlçe Jandarma Trafik ekipleri ilçedeki esnafları gezerek, “Trafik Haftası” kutlamaları konusunda destek istedi. Esnaflardan gelen tam destek ile ilçede yaya trafiğinin yoğun olduğu cadde ve sokaklardaki işyerlerinin elektronik bilboartları “Trafik Haftası” halkında mesajlar ile süslendi.
15 Temmuz demokrasi meydanında bulunan dev ekrandan ve belediye bilboartları ve Afyonkarahisar – Antalya karayolu üzerinde bulunan bilboortlarda “Trafik Haftası” görselleri ile süslendi.

Şehrin dört bir yanında bilboartlarda “Evdeyim ama trafik kuralları aklımda, Jandarma trafik timi el ele, ya aracınızı ya telefonunuzu kullanın, kafan varsa kask kullanırsın, Trafik haftanız kutlu olsun” gibi sosyal mesajlar verildi.
“Trafik Haftası” kutlamalarına vatandaşlardan destek isteyen Sandıklı Jandarma Trafik Tim Komutanı Jandarma Astsubay Kd. Üstçavuş Aziz Baz, “ 2020 yılı trafik haftasını Kovid-19 tedbirleri kapsamında stant açarak vatandaşlarımızla kutlayamadık. Bundan dolayı esnaflarımızı dolaşarak , trafik haftasında farkındalık yaratmak ve halkımızı bilinçlendirmek için işyerlerinizin bilboartlarına yazı yazılmasını istiyoruz. Esnaflarımızın da bu konuda desteğini bekliyoruz” dedi.
Ziyaret edilen esnafları trafik konusunda da bilgilendiren Baz, “Trafik kazaları nedeniyle ülkemizde çok sayıda insanımız hayatını kaybediyor. Bunun yanında birçok vatandaşımızda yaralanıyor. Ancak bu şekilde bir farkındalık oluşturarak vatandaşlarımızı bilinçlendirmemiz ve trafik kurallarına uymaya davet ediyoruz. Destekleriniz için teşekkür ederiz” dedi.
Trafik haftası kutlamalarına tam destek verdiklerini ve bilboartlarını trafik haftası etkinliklerine uygun mesajlar verdiklerini belirten esnaflar ise, “ Trafik haftasını jandarma trafik ekiplerimiz ile birlikte elektronik bilboartlarımıza yazı yazarak destek veriyoruz. Herkesin trafik kurallarına uymasını istiyoruz. Esnaf olarak isteklerimiz motosiklet kullananların kask takmaları ve trafikte yaya ilerlerken dikkat etmeleri, emniyet kemerlerini takmalarını rica ediyoruz ve “Trafik Haftası” kutlamalarında İlçe Jandarma Trafik ekiplerimize destek veriyoruz” dediler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM