• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Jandarma personeline güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitimi

Jandarma personeline güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitimi

Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan tüm jandarma personelinin katıldığı Jandarma Trafik Timi ile müşterek olarak özel bir sürücü kursu eğitmeni tarafından güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitimi verildi. Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan tüm jandarma personeli, trafik konusunda farkındalık yaratmak, personelin sivil ve jandarma aracı ile […]

Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan tüm jandarma personelinin katıldığı Jandarma Trafik Timi ile müşterek olarak özel bir sürücü kursu eğitmeni tarafından güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitimi verildi.

Sandıklı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü toplantı salonunda Sandıklı İlçe Jandarma Komutanlığında görev yapan tüm jandarma personeli, trafik konusunda farkındalık yaratmak, personelin sivil ve jandarma aracı ile karıştığı trafik kazalarını en aza indirmek maksadıyla İlçe Jandarma Komutanlığı Trafik Tim Komutanı  J.Ast. Kd. Üstçavuş Aziz Baz tarafından slayt gösterisi eşliğinde geçmişte yaşanmış trafik kazalarının örnekleri ile birlikte trafik kurallarını içeren bilgi paylaşımı ve sunum yapıldı.

Daha sonra özel bir sürücü kursu eğitmeni tarafından Halk Eğitim Merkezi Bahçesinde Jandarma Personeline kış şartlarında araç kullanımı, güvenli ve ileri sürüş teknikleri konusunda teorik ve uygulamalı bilgiler verildi.

Sürücü Kursu olarak Jandarma personeline güvenli ve ileri sürüş teknikleri eğitimi verdiklerine belirten eğitmen Ahmet Aktürk , kış şartlarında araç kullanımı hakkında bilgiler verdiklerini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM