• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
İSMAİL ELİBOL’DAN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

İSMAİL ELİBOL’DAN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Önceki Belediye Başkanlarımızdan ve Elibollar Tarım Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti. İki başkan, Sandıklı Belediyesi makam odasında bir araya geldi ve geçmiş ve şimdiki dönemlerde gerçekleştirilen yatırımları, projeleri ve hedefleri değerlendirdi. Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde, birlik ve uyumun herkese örnek olması gerektiği vurgulandı. Makamların geçici […]

İSMAİL ELİBOL’DAN BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Önceki Belediye Başkanlarımızdan ve Elibollar Tarım Aletleri Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Elibol, Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret etti.

İki başkan, Sandıklı Belediyesi makam odasında bir araya geldi ve geçmiş ve şimdiki dönemlerde gerçekleştirilen yatırımları, projeleri ve hedefleri değerlendirdi. Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde, birlik ve uyumun herkese örnek olması gerektiği vurgulandı. Makamların geçici olduğu, asıl önemli olanın görev süresi içinde ilçeye ve vatandaşlara hizmet etmek olduğu belirtildi. İki başkanda Sandıklı ilçesinin kalkınması ve ilerlemesi için iş birliği ve dayanışmanın önemine dikkat çekti.

İsmail Elibol, siyasetin temel amacının hizmet etmek olduğunu ifade ederek, “Geçmişi ve geleceği birleştirerek, gelecek nesillere daha güzel bir ilçe bırakmak zorundayız. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün de bu hedefe ulaştığını görmekten mutluluk duyuyorum.” dedi.

Başkan Dr. Mustafa Çöl ise İsmail Elibol’un nazik ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Sayın Elibol’un sözlerine tamamen katılıyorum. Birlik ve beraberlik içinde her zorluğun üstesinden gelebiliriz. İlçemizin menfaati için önceki ve şimdiki dönemde görev yapmış tüm belediye başkanlarının emeklerine saygı duyuyoruz. İlçemizin sürdürülebilir kalkınması için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Kapımız 9 senedir herkese açık.” şeklinde konuştu. Başkan Dr. Mustafa Çöl, İsmail Elibol’a fikir alışverişi ve nazik ziyareti için teşekkür etti.

Ziyaret, ilçenin birlik ve dayanışma ruhunu vurgularken, geçmiş ve geleceğin bir araya getirilmesi gerektiği mesajını taşıdı. Hem İsmail Elibol hem de Dr. Mustafa Çöl, ilçenin daha da ilerlemesi ve gelişmesi için birlikte çalışmanın önemine vurgu yaparak, gelecek nesillere güzel bir miras bırakma konusundaki kararlılıklarını dile getirdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM