• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
EVDE BERBER VE KUAFÖR HİZMETİMİZ DEVAM EDİYOR

EVDE BERBER VE KUAFÖR HİZMETİMİZ DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yapılan gerçekleştirilen Evde Bakım Hizmetlerimiz bünyesinde faaliyet gösteren Berber ve Kuaför hizmetimiz devam ediyor. Yaşlı, engelli ya da bakıma muhtaç hemşehrilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan Berber ve Kuaför hizmetimiz, alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor. Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye […]

EVDE BERBER VE KUAFÖR HİZMETİMİZ DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’ün direktifleri doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüz tarafından yapılan gerçekleştirilen Evde Bakım Hizmetlerimiz bünyesinde faaliyet gösteren Berber ve Kuaför hizmetimiz devam ediyor.

Yaşlı, engelli ya da bakıma muhtaç hemşehrilerimizin istekleri doğrultusunda yapılan Berber ve Kuaför hizmetimiz, alanında uzman personellerimiz tarafından titizlikle gerçekleştiriliyor.

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi.

“Toplumumuzun en değerli fertlerinden olan yaşlılarımızı, engelli vatandaşlarımızı ve bakıma muhtaç olan kardeşlerimizi unutmak, bizler için asla söz konusu olamaz.

Amacımız, sevgi ve saygıyla yaşlanmış büyüklerimize, engelli vatandaşlarımıza ve bakıma muhtaç olan hemşehrilerimize en iyi hizmeti sunmaktır. Bu bağlamda, evlerinde konforlu bir şekilde kalırken kişisel bakımlarını da eksiksiz bir şekilde gerçekleştirebilmelerini sağlamak amacıyla berber ve kuaför hizmetini sunmaktayız.

Eğitimli ve deneyimli personelimiz, gerekli hijyen önlemleri alarak, sizlerin güvenliğini ve rahatlığını en üst düzeyde sağlamak için çalışmaktadır. Saç kesimi, traş, saç bakımı ve diğer kişisel bakım hizmetleri gibi ihtiyaçlarınızı profesyonel bir şekilde karşılayarak, yaşam kalitenizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Unutmayalım ki, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma, bizleri daha güçlü kılar. Her birimizin birbirimize destek olması, yaşanabilir bir toplumun temelini oluşturur. Berber ve kuaför hizmetimizin yanı sıra, ihtiyaç duyduğunuz her konuda sizlere Sandıklı Belediyesi olarak yardımcı olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim. Bu vesileyle emeği geçen herkese teşekkür ediyor, sevgili büyüklerimizin ellerinden öpüyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM