• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
“İnsan Sağlığı Herşeyden önce gelir”

“İnsan Sağlığı Herşeyden önce gelir”

Kurum Müdürü iddialarla ilgili gerekli açıklamaları yapmak ve kurumun eski güvenilirliğini saygınlığını kazandırmak yerine sosyal medya hesabından kurum zarar görürse bunların sorumluğunu çıkan haberlerde bulmaktadır. Eğer bu iddiaları verilecek bir cevap yoksa kuruma kimin zarar verdiği daha açık anlaşacaktır. Bizde iddialarımızı madde madde tekrarlıyoruz. 1- Kurum bahçesinde izinsiz su kuyu açıldığı dogru mudur? 2- Kuyudan […]

Kurum Müdürü iddialarla ilgili gerekli açıklamaları yapmak ve kurumun eski güvenilirliğini saygınlığını kazandırmak yerine sosyal medya hesabından kurum zarar görürse bunların sorumluğunu çıkan haberlerde bulmaktadır. Eğer bu iddiaları verilecek bir cevap yoksa kuruma kimin zarar verdiği daha açık anlaşacaktır. Bizde iddialarımızı madde madde tekrarlıyoruz. 1- Kurum bahçesinde izinsiz su kuyu açıldığı dogru mudur? 2- Kuyudan çıkan bu suyun iki haftada bir analizleri yaptırılmış mıdır? 3- Kuyudan çıkan su, binanın hangi bölümlerinde kullanılıyor. 4- Bahçedeki su kuyusu, kurumun pis su atık hattının neresinde bulunuyor? 5- Bu kuyu hangi yılda açıldı? O dönemde görev yapan idareciler nereden izin aldı. Sandıklı milli eğıtıme bilgi verilmiş midir? 6- Kuyunun açıldığı günden bu güne kadar eğer varsa analiz raporları nerede ? 7- Meşreb, inanç, dünya görüşü, işletmenin kar ve zararı halk sağlığını tehlikeye atmanın kılıfı olabilir mi?

Ayrıca Sandıklı Türk Eğıtım Sen başkanı Ramazan Demirörs kendi sosyal medya hesabından yaptığı yazılı açıklamada Öğretmen evi Müdürü hakkında suçlamalar dogru mudur?Demirörs sosyal medya paylaşımında; “Herkes kendine yakışanı yapar sandıklı öğretmen evi müdürü D. U. kurumunda yapılan yolsuzlukları izah etmelidir.Kendisi bu konuda şaibelidir geçmiş dönem girmediği ek dersleri alan ve bu hali pür ü beyan ortada iken uyarı cezası almasına rağmen geri tahsisatı ödememiş devleti zarara sokmuştur kul hakkı yemiştir artık yeter!!!” Kendisi hakkındaki suçlamaya cevap vereceği yerine kuruma zarar veriliyor diye sosyal medya hesabında açıklama yapan Sayın Müdür konumu ve daha önceki dönemlerde güzel hizmetler veren öğretmenevi bu pandemi sürecinde bahçesi ve geniş salonları daha güzel, öğretmenler ve misafirler tarafından kullanılabilirdi. Iddialar hakkında topu taca atan kurum Müdürü ve hiç bir açıklama yapmayan İlçe Milli Eğitım Müdürü, halk sağlığını tehlikeye atmış olmuyor mu? Sandıklı’nın göz bebeği olan bu kurumun insan sağlığını tehlikeye atmakla ve ilgisizlikle anılması kimin suçudur? Yapılan haberler kişi veya kurumları yıpratmak için değil, halk sağlığı ve kanunlar hiçe sayıldığı için yapılmıştır. İddialarımızı somut delillere bağlamak amacıyla kaçak kuyudan çekilen suyun nerelerde kullanıldığını gösteren fotoğrafları sizlerle paylaşıyoruz. Alelade borular kullanılarak taşınan suyun devlet dairesi olmasına rağmen tesisat projesinin olmadığı anlaşılıyor. Gelecek hafta haberi için de “Eğitimdeki başarı adı altıda sunulan Ali Cengiz oyununu yazacağız!!!”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM