• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HAYRAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

HAYRAT İNSANİ YARDIM DERNEĞİNDEN BAŞKAN ÇÖL’E ZİYARET

Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş ile dernek yöneticisi Ahmet Erşahin, Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdiler. Burada bir açıklama yapan Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş; “Başkanı Mustafa Çöl ile çok olumlu bir görüşme yaptık, sağ olsun kendileri her zaman bizlere desteklerini esirgemedi. Başkan Mustafa Çöl ile […]

Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş ile dernek yöneticisi Ahmet Erşahin, Başkan Mustafa Çöl’ü makamında ziyaret ederek bir görüşme gerçekleştirdiler.

Burada bir açıklama yapan Hayrat İnsani Yardım Derneği Sandıklı temsilcisi Süleyman Güntaş; “Başkanı Mustafa Çöl ile çok olumlu bir görüşme yaptık, sağ olsun kendileri her zaman bizlere desteklerini esirgemedi. Başkan Mustafa Çöl ile birlikte 2015 yılında Bayurbucak, 2016 yılında Halepdeki kardeşlerimiz için rekor seviyesinde yardım malzemesi toplayarak bir ilçeden toplanan en yüksek yardıma ulaştık.

Şimdi de Suriye’de savaş mağduru, mazlum ve yetim insanlarımız için “Ramazanda Bir İftar’da Bizden Olsun” sloganıyla bir yardım kampanyası başlatıyoruz. Belediye Başkanımız Mustafa Çöl’ün destekleriyle Sandıklı Belediyesi ile birlikte hayata geçireceğimiz kampanya için ilçemizin yardımseverlerini açılacak olan standımıza bekliyoruz.” İfadelerine yer verdi.

Yetkililer tarafından verilen bilgiye göre hafta sonu sosyal medya hesaplarından kampanya detaylarının açıklanacağı ifade edilirken, kadim ilçemizin her zaman üstüne düşen yardımı yapacaklarına inançlarının tam olduğunun altını çizdiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM