• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Belediye personelinden KAN bağışına destek

Belediye personelinden KAN bağışına destek

Pandemi döneminde Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın, yurt genelinde kan stoğunun kritik seviyenin altına düştüğünü duyurarak, kan bağışı çağrısında bulunmasının ardından harekete geçen Sandıklı Belediyesi personeli düzenli olarak kan bağışında bulunarak Kızılay’a destek oluyor. Kan bağışı kampanyasına destek veren belediye personeline teşekkür eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, korona virüs salgını sürecinde kan stoklarında ciddi […]

Pandemi döneminde Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık’ın, yurt genelinde kan stoğunun kritik seviyenin altına düştüğünü duyurarak, kan bağışı çağrısında bulunmasının ardından harekete geçen Sandıklı Belediyesi personeli düzenli olarak kan bağışında bulunarak Kızılay’a destek oluyor.

Kan bağışı kampanyasına destek veren belediye personeline teşekkür eden Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, korona virüs salgını sürecinde kan stoklarında ciddi düşüş yaşayan Kızılay’ın çağrısına karşılık vererek topluma örnek olmak istediklerini söyledi. Korona virüs salgını nedeniyle olağanüstü günler yaşandığını dikkat çeken Başkan Çöl, “Sandıklı Belediyesi olarak bu konuya duyarsız kalamazdık. Unutmayalım ki, kan acil ihtiyaç değil, sürekli bir ihtiyaçtır. Bir kanın bir hayat kurtardığı bilinci ile toplumun tüm kesimlerini bu kritik dönemde Kızılay’ın kan bağışı kampanyasına destek vermeye çağırıyoruz. Bu vesileyle kan bağışında bulunan personelimize tekrar teşekkür ediyorum. Bu hem ihtiyacı olan kişilere kan temin etmek açısından önemli hem de kan veren kişinin sağlığı açısından önemlidir” dedi. Kızılay yetkilileri de, Kan bağışı yaparak sağlık sorunlarının erkenden önüne geçildiğini ve kan veren vatandaşların kendilerini daha dinç hissettiklerini belirtti. Ayrıca kan bağışında bulunan vatandaşların kan testi yaptırarak vücudunuzdaki bütün değerleri görebileceklerini belirterek, herkesi kan bağışı yapmaya davet ettiklerinin belirttiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM