• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Başkan Mustafa Çöl’ün talimatı ile okullar dezenfekte edildi

Başkan Mustafa Çöl’ün talimatı ile okullar dezenfekte edildi

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için sınavın yapılacağı merkezlere Başkan Mustafa Çöl’ün talimatıyla Sandıklı’dan gönderilen ekipler tarafından dezenfekte edildi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları ile öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda YKS sınavına girebilmeleri için gerekli bütün tedbirlerin yanında dezenfektan işlemleri de titizlik […]

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından 27-28 Haziran 2020 tarihlerinde yapılacak olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için sınavın yapılacağı merkezlere Başkan Mustafa Çöl’ün talimatıyla Sandıklı’dan gönderilen ekipler tarafından dezenfekte edildi.

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl’ün talimatları ile öğrencilerin daha sağlıklı bir ortamda YKS sınavına girebilmeleri için gerekli bütün tedbirlerin yanında dezenfektan işlemleri de titizlik ile yapıldı. 27-28 Haziran 2020 tarihinde Afyonkarahisar genelinde 59 binada ve 3 oturumda gerçekleştirilecek olan YKS’nin sağlıklı bir ortamda gerçekleştirilmesi için ÖSYM Afyonkarahisar İl Sınav Koordinatörlüğü tarafından da sınıflar sınava hazır hale getirildi. Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl yaptığı açıklamada, “Hafta sonu yapılacak sınavlardan Temel Yeterlilik Testine 16 bin 653, Alan Yeterlilik Testlerine 13 bin 640, Yabancı Dil Testine ise 663 aday girecek. Sınava girecek olan bu adaylarımızın sınavlarını sağlık konusunda herhangi bir sorun yaşamadan tamamlamaları için Sandıklı Belediyesi olarak bizlerde üzerimize düşen görevi yerine getirerek sınava girilecek alanlarda ekiplerimiz tarafından dezenfekte çalışması yaptık. Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) giren tüm öğrenci kardeşlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM