• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADINLARA SÜRPRİZ

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’DEN KADINLARA SÜRPRİZ

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla ilçemizde kadınlarımızın günlerini kutlayarak, 8 Mart’ta yapacağı sürprizi açıkladı. Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Evlerinde anne, işyerlerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri olduğu bir gerçektir. Bilindiği üzere halkımızın temeli aile, ailenin temeli ise kadınlarımızdır. Her […]

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla ilçemizde kadınlarımızın günlerini kutlayarak, 8 Mart’ta yapacağı sürprizi açıkladı.

Başkan Mustafa Çöl mesajında; “Evlerinde anne, işyerlerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri olduğu bir gerçektir.

Bilindiği üzere halkımızın temeli aile, ailenin temeli ise kadınlarımızdır. Her zaman varlıklarıyla hayatın her alanında fedakârlığı, üretkenliği ve duyarlılığı temsil eden kadınlarımız huzurlu, mutlu ve sağlıklı toplumların teminatıdır. Kadınlarımız her daim fedakârlıkları, yüksek duygusal zekâları ve nezaketleri ile toplumumuzun denge unsuru olmuşlardır. Bu açıdan inancımızın ve kültürümüzün bir gereği olarak kadınlarımız bizim baş tacımızdır.

Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlamak en azından bir gün kendilerine vakit harcamalarına zaman vermek adına;

*Tüm Parklarımızda Kadınlarımıza Çay İkramımız

*Şehir Hamamımız

*Kaplıca Kür Merkezimiz

*Şehir İçi Taşımacılık Hizmetimiz

8 Martta ÜCRETSİZ olacaktır.

Bu duygularla özverinin, sevginin ve asaletin kaynağı olmuş başta şehit ve gazi anneleri ile şehit ve gazi eşleri olmak üzere tüm kadınlarımızın, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor, sevgi ve şefkati hiç bir karşılık beklemeden veren tüm annelerimizi ve kadınlarımızı en kalbi duygularla selamlıyor, sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM