• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL, VATANDAŞLAR SANDIKLI’DAN MİLLETVEKİLİ GÖRMEK İSTİYOR

BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL, VATANDAŞLAR SANDIKLI’DAN MİLLETVEKİLİ GÖRMEK İSTİYOR

14 Mayıs 2023 cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri yaklaşırken, Sandıklı’daki vatandaşların ilçeden bir milletvekili çıkması yönündeki istekleri devam ediyor. 14 Mayıs Seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, vatandaşların teveccühü ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın 14 Mayıs seçimlerinde büyük bir farkla tekrar seçileceğini belirtti. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Çöl; “ Cumhurbaşkanı […]

14 Mayıs 2023 cumhurbaşkanı ve milletvekili seçimleri yaklaşırken, Sandıklı’daki vatandaşların ilçeden bir milletvekili çıkması yönündeki istekleri devam ediyor.
14 Mayıs Seçimleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, vatandaşların teveccühü ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın 14 Mayıs seçimlerinde büyük bir farkla tekrar seçileceğini belirtti.
Gazetecilere açıklamalarda bulunan Başkan Mustafa Çöl; “ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’nın belediye başkanlarının görevine devam etmesi yönündeki talimatları doğrultusunda görevimize devam ederken, 14 Mayıs seçimlerine de en iyi şekilde hazırlanıyoruz. Bu seçimlerde bilindiği üzere halkımızın Sandıklı’dan bir milletvekili talebi var. Biz de daha önceki açıklamalarımızda olduğu gibi Sandıklı’dan bir milletvekilinin çıkmasını canı gönülden istiyoruz. Ak Partiye teveccüh gösteren aday adaylarımızın birçoğu işlemleri ve mülakatı tamamladı. Sandıklı ilçemizden de birçok aday adayı başvurularını yaparak çalışmalarına devam ediyor. Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklımızdan inşallah önümüzdeki seçim sürecinde bir milletvekilini mecliste görmeyi ümit ediyoruz” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM