• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HASTA VE TAZİYE ZİYARETLERİ’NE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL HASTA VE TAZİYE ZİYARETLERİ’NE DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yaklaşık 10 yıldır devam ettiği, hasta ve taziye ziyaretlerine devam ederek hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada; “Hasta vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek, taziye ziyaretlerinde acılarını paylaşmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacıyla ziyaretlerimize devam ediyoruz. Ayrıca, evde bakım hizmeti alan vatandaşlarımız için başlattığımız berber hizmetiyle de […]

Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, yaklaşık 10 yıldır devam ettiği, hasta ve taziye ziyaretlerine devam ederek hemşehrilerimizi yalnız bırakmıyor.

Başkan Dr. Mustafa Çöl, yaptığı açıklamada; “Hasta vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletmek, taziye ziyaretlerinde acılarını paylaşmak ve yanlarında olduğumuzu hissettirmek amacıyla ziyaretlerimize devam ediyoruz. Ayrıca, evde bakım hizmeti alan vatandaşlarımız için başlattığımız berber hizmetiyle de onların günlük yaşamlarını kolaylaştırmaya gayret ediyoruz” dedi.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl bu ziyaretler kapsamında hasta, engelli ve yaşlı vatandaşlarımıza sunulan berber hizmetimizin bir parçası olmaktan dolayı duydukları memnuniyeti de ifade ettiler.

Bu tür sosyal faaliyetlerin, belediyenin toplumsal sorumluluğunu yerine getirdiği belirten Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Toplumumuzun her bir bireyine dokunabilmek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına çaba sarf ediyoruz. Bu hizmetleri sürdürerek, insanlarımızın yanında olduğumuzu bir kez daha ifade etmek istiyoruz.” şeklinde konuştu.

  

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM