• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

BAŞKAN DR. MUSTAFA ÇÖL GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Kevser Mahallesi ve Çakır Mahallemizde bulunan hasta hemşehrilerimizi ziyaret ederek, kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti. Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. “Toplumumuzun sağlığı ve refahı bizim için en büyük önceliklerden biridir. Bu nedenle, hasta vatandaşlarımızın yanında olmak ve onlara destek vermek […]

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Kevser Mahallesi ve Çakır Mahallemizde bulunan hasta hemşehrilerimizi ziyaret ederek, kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

“Toplumumuzun sağlığı ve refahı bizim için en büyük önceliklerden biridir. Bu nedenle, hasta vatandaşlarımızın yanında olmak ve onlara destek vermek en büyük amacımızdır. Birçok evde, hasta olan veya sağlık sorunlarıyla mücadele eden hemşehrilerimizi ziyaret ederek, kendilerine geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ve moral vermek bizlerin asıl görevidir.

Bu ziyaretler sırasında, sağlık durumlarını kontrol etmek, ihtiyaçlarını karşılamak ve gerektiğinde ilgili sağlık hizmetlerini sunmak için elimizden geleni, göreve geldiğimiz günden itibaren her gün yapıyoruz. Ancak sadece sağlık hizmeti sunmakla yetmez, aynı zamanda kendilerine moral ve motivasyon sağlamak, yanlarında olduğumuzu hissettirmek için sevgi ve ilgiyle dolu bir ortam hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Geçmiş olsun dileklerimizi iletmek, sadece bir jest değil, aynı zamanda bir insanlık görevidir. Hasta vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu hissettirmek, onlara güç vermek ve iyileşme süreçlerinde destek olmak için her bir ziyarette aynı özveriyi gösteriyoruz. Onların sıkıntılarını dinliyor, endişelerini paylaşıyor ve yanlarında olduğumuzu göstererek gerekli talimatları yanlarında veriyoruz.

Ben bu vesileyle, hasta olan veya sağlık sorunlarıyla mücadele eden vatandaşlarımıza Cenab-ı Allah’tan şifa, huzur ve mutluluk dolu günler dilerken, onları asla unutmadığımızı ve yanlarında olduğumuzu ifade ediyor, nice güzel günlerde hep birlikte olmayı temenni ediyorum.”

     

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM