• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
HATİCE TURAN ANAOKULUNDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

HATİCE TURAN ANAOKULUNDAN BAŞKAN MUSTAFA ÇÖL’E ZİYARET

Hatice Turan Anaokulu, 4 yaş öğleden sonrası grubu tarafından, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e bir ziyaret düzenlendi. Hatice Turan Anaokulu Öğretmeni Perihan Aslan’ın refakatinde yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle yakından ilgilenerek bu kıymetli ziyaret için miniklerimize ve Hatice Turan Anaokulumuza teşekkür ettiler. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, miniklerimizle […]

Hatice Turan Anaokulu, 4 yaş öğleden sonrası grubu tarafından, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e bir ziyaret düzenlendi.

Hatice Turan Anaokulu Öğretmeni Perihan Aslan’ın refakatinde yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle yakından ilgilenerek bu kıymetli ziyaret için miniklerimize ve Hatice Turan Anaokulumuza teşekkür ettiler.

Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, miniklerimizle sohbetlerde bulunarak, kendilerinin sordukları soruları cevapladılar. Ziyaretin sonunda minik çocuklarımıza hediye vererek sevindiren, Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl, kendileriyle bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Ziyaret sonunda bir açıklama yapan Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl; “Bugün burada bulunmanız, sadece bir ziyaret değil, aynı zamanda benim için büyük bir onurdur. Sizlerin gözlerindeki ışıltıyı ve masumiyeti görmek, bizleri gelecek için umutlandırıyor ve bizi daha da motive ediyor.

Sevgiyle büyüyen, değerlerle donatılan ve bilgiyle beslenen bireyler olarak geleceğe adım atacaksınız. Sizlerin içindeki potansiyeli keşfetmek ve sizi en iyi şekilde desteklemek bizim görevimizdir ve bu görevi büyük bir sorumlulukla yerine getiriyoruz.

Sizlere minik yüreklerinizle getirdiğiniz sevgi dolu çiçekleriniz için size teşekkürlerimi iletiyorum. Unutmayın ki sizler, geleceğin liderleri, bilim insanları, sanatçıları ve mucitleri olacaksınız. Tekrar ziyaretiniz için teşekkür ediyor, sizi ve değerli öğretmenlerinizi en içten dileklerimle selamlıyorum.” İfadelerine yer verdi.

      

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM