• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
YOL YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

YOL YAPIM ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili yetkililerden bilgiler alarak, mahalle sakinleri ile istişarelerde bulundu. İlçenin gördüğü en büyük yol yapım çalışmasını başlattıklarını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Bizim tespit ettiğimiz ve vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen bozuk olan yolları yapmak için çalışmalara Bismillah diyerek başladık. Sandıklı Belediyemiz tarafından geçmiş yıllarda […]

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, konuyla ilgili yetkililerden bilgiler alarak, mahalle sakinleri ile istişarelerde bulundu. İlçenin gördüğü en büyük yol yapım çalışmasını başlattıklarını ifade eden Başkan Dr. Mustafa Çöl; “Bizim tespit ettiğimiz ve vatandaşlarımız tarafından bizlere iletilen bozuk olan yolları yapmak için çalışmalara Bismillah diyerek başladık. Sandıklı Belediyemiz tarafından geçmiş yıllarda kullanılan ve uzun yıllardır atıl durumda bulunan Asfalt Şantiyemizi aktif hale getirerek, tamamen kendi imkânlarımızla kendi Asfalt malzememizi üreterek yollarımıza sıcak asfalt döküyoruz.

Bunun dışında tespit ettiğimiz mahallelerimizin etrafından geçen yollarımıza satıh kaplama ve kilit parke taşı çalışmalarımızda yoğun bir şekilde başlamış durumda. İnşallah kış ayları gelip yağmur, kar, çamur olmadan planlarımız doğrultusunda yol yapım çalışmalarımızı bitirmiş olacağız. Hemşehrilerimize verdiğimiz sözleri teker teker yaparak kendilerine hizmet vermek noktasında çalışmalarımız hızla devam ediyor. İlçemize hayırlı ve uğurlu olsun” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM