• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Gökmen Çiçek’in Miraç Kandili Kutlama Mesajı

Vali Gökmen Çiçek’in Miraç Kandili Kutlama Mesajı

Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz, içinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Miraç Kandili’ni bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dini duyguların en yüksek seviyeye ulaştığı, rahmet ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı, Peygamber Efendimizin mucizelerinden olan Miraç; Peygamberimizin Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulü ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükselişidir. Kandil […]

Üç aylar içerisinde idrak edeceğimiz, içinde birçok ilahi feyz ve bereketi barındıran mübarek Miraç Kandili’ni bir kez daha karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Dini duyguların en yüksek seviyeye ulaştığı, rahmet ve mağfiret kapılarının ardına kadar açıldığı, Peygamber Efendimizin mucizelerinden olan Miraç; Peygamberimizin Cenab-ı Allah’ın yüksek huzuruna kabulü ve onun şahsında insanlığın önüne açılan sınırsız bir yükselişidir.

Kandil geceleri, hiç şüphesiz tüm İslam alemine sunulan; manevi değerlerimizin güç kazandığı, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, selamlaşmanın ve paylaşmanın arttığı, iyiliğin, barışın, dostluğun, kardeşliğin ve merhametin idrak edildiği, mübarek ve çok özel gecelerdir. Bu mübarek gecede elimizi ve gönlümüzü uzanabileceğimiz herkese açmalı, kardeşlik ve beraberliğimizin güçlenmesine, insani ve ahlaki meziyetlerin yeniden yeşermesine gayret göstermeliyiz.

Bu vesile ile başta Afyonkarahisarlı hemşehrilerimiz olmak üzere aziz milletimiz ve İslam aleminin Miraç Kandili’ni tebrik ediyor, tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM