• DOLAR
  • EURO
  • ALTIN
  • BIST
Vali Çiçek’ten Sandıklı ziyareti

Vali Çiçek’ten Sandıklı ziyareti

Yeni haftanın ilk mesaisine erken saatlerde Sandıklı ilçesinde başlayan Vali Gökmen Çiçek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu. Vali Gökmen Çiçek’in ilk ziyareti Kadın Kültür Evi bünyesinde kurulacak olan Kadın Kooperatiflerinin satış noktasına oldu. Kadınların ürettikleri ürünleri satabilmeleri amacıyla kullanılacak olan binada incelemelerde bulunarak, Kaymakam Eflatun Can Tortop ile Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den bilgiler aldı. […]

Yeni haftanın ilk mesaisine erken saatlerde Sandıklı ilçesinde başlayan Vali Gökmen Çiçek, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulundu.

Vali Gökmen Çiçek’in ilk ziyareti Kadın Kültür Evi bünyesinde kurulacak olan Kadın Kooperatiflerinin satış noktasına oldu. Kadınların ürettikleri ürünleri satabilmeleri amacıyla kullanılacak olan binada incelemelerde bulunarak, Kaymakam Eflatun Can Tortop ile Belediye Başkanı Mustafa Çöl’den bilgiler aldı.

“Tüm Tedbirleri Alalım

Zorlu kış şartlarının etkisini gösterdiği şu günlerde Emniyet ve Jandarma ekiplerinin de mesaileri biraz daha arttı. Sandıklı Bölge Trafik Denetleme İstasyon Amirliğini ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, denetlemelerde bulunarak, ekiplerden yollardaki son durum, genel asayiş, yürütülen çalışmalar konusunda ayrıntılı bilgiler aldı. Vali Çiçek, herhangi bir mağduriyet yaşanmaması adına gerekli önlemlerin alınması noktasında ekiplere talimatlarda bulundu.

“Tüm Yollarımız Açık

Sandıklı İlçe Özel İdare Bakımevini de ziyaret eden Vali Gökmen Çiçek, karla mücadele çalışmaları, yollardaki son durum, alınan önlemler ve sürücülerin sıkıntı yaşamaması adına yürütülen çalışmalar konusunda bilgiler aldı. Afyonkarahisar’a 7’si ana yol olmak üzere 12 yol girişi olduğunu belirten Vali Gökmen Çiçek: “Dün gece itibariyle etkisini gösteren kar, gün içerisinde de etkili olmaya devam ediyor. Bizlerde ekiplerimizin çalışmalarını hem denetliyor hem de yakından takip ediyoruz. Şuan için il genelinde herhangi bir sıkıntımız yok. Tüm yollarımız açık. Ekiplerimiz 24 saat esasıyla büyük bir özveriyle görev başındalar. Vatandaşlarımızın mağduriyet yaşamaması için elbirliğiyle çalışıyoruz. İnşallah hiçbir sıkıntıya mahal vermeden bu süreci atlatacağız ” dedi.

Gösterdikleri gayret ve fedakârca çalışmaları için ekiplere teşekkür eden Vali Çiçek, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
reklam
  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM